/ اخبار اکسچنج ها / رابین هود در راستای راه اندازی والت کریپتوی خود با چینالیسیس همکاری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

رابین هود در راستای راه اندازی والت کریپتوی خود با چینالیسیس همکاری می کند

رابین هود در راستای راه اندازی والت کریپتوی خود با چینالیسیس همکاری می کند

اپلیکیشن معاملاتی رابین هود (Robinhood) ازسیستم احراز هویت مشتری چینالیسیس (Chainalysis) و همچنین، نرم افزار تحقیقاتی آن چینالیسیس ری اکتور (Chainalysis Reactor) استفاده خواهد کرد.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین (Blockchain) چینالیسیس در راستای راه اندازی والت ارزهای دیجیتال در اپلیکیشن رابین هود ، برای ارائه داده ها و ابزارهای معاملاتی، با این پلتفرم همکاری خواهد کرد.

چینالیسیس در اطلاعیه روز دوشنبه گفت که مشارکت با رابین هود به اپلیکیشن معاملاتی آن کمک می‌ کند تا قبل از راه‌ اندازی والت کریپتو ، که انتظار می‌ رود در اوایل سال 2022 برای همه کاربران عرضه شود، الزامات احراز هویت را برآورده کند. طبق گفته رابین هود، این پلتفرم سیستم احراز هویت مشتری چینالیسیس و همچنین نرم افزار تحقیقاتی آن به نام چینالیسیس ری اکتور را اتخاذ خواهد کرد. همچنین تیم آن از برنامه احراز هویت چینالیسیس برای بررسی انطباق مدارک مشتری استفاده خواهد کرد.

بن انیشتین (Ben Einstein)، رئیس شرکت رابین هود گفت: چینالیسیس با قانونگذاران و مجریان قانون برای توسعه صنعت کریپتو همکاری نزدیکی دارد و این رویکرد با تعهد رابین‌ هود به همکاری با سیاست‌ گذاران همسو است.

طبق گفته رابین هود، بیش از 1.6 میلیون نفر در لیست انتظار برای والتی هستند که از واریز و برداشت های بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، دوج کوین (DOGE) و سایر توکن ها پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن معاملاتی از زمانی که برای اولین بار در ماه سپتامبر معرفی شد، ویژگی های والت دیجیتال خود را آزمایش کرده است.

بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی در بخش خصوصی از چینالیسیس به عنوان راه حلی برای ردیابی تراکنش های قانونی و غیرقانونی ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. هنگامی که وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد تحریم هایی را علیه شرکت تجاری سوکس او تی سی (Suex OTC) مستقر در جمهوری چک و روسیه اعمال خواهد کرد، به تحقیقات این شرکت تحلیلی اشاره کرد.

قیمت سهام رابین هود (HOOD) پس از عرضه عمومی در ماه جولای در نزدک، از بالاترین سقف تاریخی 4 آگوست خود در 70.39 دلار ، به طور پیوسته تا 21.83 دلار در زمان انتشار این مطلب کاهش یافته که افت تقریبا 70 درصدی را نشان می دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین