/ اخبار بیت کوین / دو فروشگاه بزرگ سوئیسی کارت های هدیه بیت کوین (Bitcoin) را ارائه می دهند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

دو فروشگاه بزرگ سوئیسی کارت های هدیه بیت کوین (Bitcoin) را ارائه می دهند

دو فروشگاه بزرگ سوئیسی کارت های هدیه بیت کوین (Bitcoin) را ارائه می دهند

فروشگاه های (Manor) و (Valora) از هیجانات کنونی حوزه کریپتوکارنسی برای فروش کارت های هدیه بیت کوین (Bitcoin) در فروشگاه های خود در سراسر سوئیس استفاده می کنند.

 

طبق گزارش روزنامه سوئیسی (Tages-Anzeiger) ، مانور بزرگترین فروشگاه زنجیره ای سوئیس در حال حاضر کارت های ووچر بیت کوین (Bitcoin) را در 59 شعبه خود می فروشد.

 

غول خرده فروشی والورا نیز از اول آوریل فروش کارت های هدیه بیت کوین (BTC) را در فروشگاه های خود در سراسر این کشور آغاز می کند.

 

کوپن یا ووچرهای بیت کوین (Bitcoin) که “Cryptonow” نامیده می شوند ، از سوی واردکس (Värdex Suisse) ، یک شرکت خدمات مالی ارزهای دیجیتال ارائه می شوند. واردکس همچنین زیرمجموعه اکسچنج کریپتوکارنسی (Bitcoin Suisse) است.

 

به گفته سیمون گریلکا (Simon Grylka) ، رئیس اجرایی واردکس ، (Cryptonow) یک کانال پردازش ساده به پذیرندگان احتمالی ارزهای دیجیتال ارائه می دهد که نسبت به روشهای معمول خرید ارز مجازی تردید دارند. کوپن کریپتونو شبیه به کوین های طلای دیجیتال است.

 

کارت های پرداخت (Cryptonow) در سه نوع مختلف از 100 تا 500 فرانک (107 تا 535 دلار) در دسترس خواهند بود. محصول کارت هدیه (Värdex Bitcoin) نیز در بحبوحه رشد مداوم صنعت رمزارز و بلاکچین (blockchain) در سوئیس عرضه می شود.

ارزش حدود 50 شرکت برتر بلاکچین (blockchain) در (Crypto Valley) از اواسط سال 2020 بیش از 680 درصد افزایش یافته است.

 

همزمان با ادامه پذیرش بیت کوین (Bitcoin) از سوی کسب و کارها ، صاحبان (Cryptonow) در نحوه خرج کردن کارت های هدیه بیت کوین (Bitcoin) خود با محدودیت هایی مواجه هستند.

 

در حال حاضر ، گزینه هایی که برای آنها در نظر گرفته شده ، استفاده از ووچر ها از طریق خدمات اکسچنج یا فروش بیت کوین (BTC) موجود در کارت با استفاده از یکی از 70 دستگاه خودپرداز بیت کوین (Bitcoin) است که توسط واردکس اداره می شود.

 

در حالی که چندین محصول دیگر نیز معاملات کریپتو به کارت های هدیه را ارائه می دهند ، (Cryptonow) یکی از اولین محصولاتی است که کارت های هدیه با ارز دیجیتال را ارائه می دهد.

 

استفاده از کارت های هدیه برای خرید ارز های دیجیتال در عرصه معاملات همتا به همتا به ویژه در کشورهایی با زیرساخت مالی توسعه نیافته بسیار محبوب است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)