/ اخبار بیت کوین / تیم درپر (Tim Draper) پیش بینی خود در خصوص دستیابی قیمت بیت کوین (BTC) به 250 هزار دلار را مجددا تایید می کند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تیم درپر (Tim Draper) پیش بینی خود در خصوص دستیابی قیمت بیت کوین (BTC) به 250 هزار دلار را مجددا تایید می کند

تیم درپر (Tim Draper) پیش بینی خود در خصوص دستیابی قیمت بیت کوین (BTC) به  250 هزار دلار را مجددا تایید می کند

تیم درپر (Tim Draper) سرمایه گذار مشهور آمریکایی به شوخی اعلام کرد اگر قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا اوایل سال 2023 به 250،000 دلار نرسد یک تخم مرغ خام می خورد!

 

تیم درپر سرمایه گذار ریسک پذیر مشهور طی سخنرانی خود در هفته بلاکچین (Blockchain) مجازی اعلام کرد که همچنان به پیش بینی خود مبنی بر قیمت شش رقمی بیت کوین (BTC) پایبند است.

 

در سال 2018 ، تیم درپر یک ادعای جسورانه و جنجالی را مطرح کرد مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا پایان سال 2022 یا اوایل 2023 به 250،000 دلار می رسد و تا امروز همچنان به این موضوع پایبند است:

 

“این پیش بینی من است. همچنان به آن معتقدم و اطمینان دارم که این اتفاق خواهد افتاد. درواقع این اتفاق در حال رخ دادن است. به نوعی خنده دار است!”

 

او چند دلیل اساسی را كه ممكن است منجر به چنین حرکت قیمتی شوند ، بیان کرده است. درپر معتقد است که بسته محرک اقتصادی گسترده دولت آمریكا موجب كاهش ارزش دلار و “گرایش مردم به سمت بازار كریپتو” خواهد شد. او همچنین پیش بینی می کند بیت کوین (Bitcoin) در این بازه زمانی شاهد پذیرش تجاری عظیمی در سراسر جهان خواهد بود.

 

“ناگهان ، خرده فروشان می گویند ،” اوه ، منظور شما این است که هربار که یک مشتری از کارت اعتباری استفاده می کند ، مجبور نیستم 2.5 تا 4 درصد به بانک ها بپردازم؟ ”

 

درپر می گوید شرکتی به نام اوپن نود (OpenNode) (که او 1.25 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کرده است) می تواند به تحقق این پیش بینی کمک کند.  اوپن نود در حال ساخت یک درگاه پرداخت بیت کوین (Bitcoin) بر روی لایتنینگ نتورک است که به تراکنش های فوق سریع بیت کوین (BTC) معروف است.

 

درپر معتقد است با گذشت زمان چنین سرویس هایی مزیت رقابتی خود را نسبت به روش های سنتی مانند کارت های اعتباری اثبات خواهند کرد ،درست همانطور که مسترکارد (MasterCard) و ویزا (Visa) بازار را از چنگ امریکن اکسپرس (American Express) که قبل از آنها بر بازار حکومت می کرد ، درآوردند.

 

درپر همچنین به شوخی قول داده است که اگر پیش بینی او به وقوع نپیوندد یک تخم مرغ خام بخورد ، که به نوعی به قول وحشیانه تر توسط جان مک آفی (John McAfee) اشاره داشته است.

 

با آغاز شمارش معکوس برای رویداد هالوینگ ، میزان توجه به حرکت قیمت بیت کوین (Bitcoin) به شدت افزایش یافته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)