/ افراد فعال حوزه کریپتو / بنیانگذار او اکس پالیگان تردیدها را در خصوص اظهارات جک دورسی در مورد قاتلان اتریوم رفع می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بنیانگذار او اکس پالیگان تردیدها را در خصوص اظهارات جک دورسی در مورد قاتلان اتریوم رفع می کند

بنیانگذار او اکس پالیگان تردیدها را در خصوص اظهارات جک دورسی در مورد قاتلان اتریوم رفع می کند

بنیانگذار او اکس پالیگان (0xPolygon) در توییت کریپتو جک دورسی از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) دفاع می کند.

او گفت که فکر می کند جک به قاتلان اتریوم اشاره می کند و به خود بیت کوین یا اتریوم اشاره ای ندارد.

در میان شک و تردید کاربران توییتر در خصوص توییت اخیر جک دورسی، ساندیپ نیلوال (Sandeep Nailwal) بنیانگذار او اکس پالیگان اظهار داشت که دورسی در مورد اتریوم و بیت کوین صحبت نمی کرد، بلکه در مورد برخی از قاتلان اتریوم در فضای رمزارز ها صحبت می کرد. وی گفت:

من فکر نمی‌کنم جک در اینجا درباره اتریوم در مقابل بیت کوین صحبت کرده باشد ، احساس می‌ کنم در مورد برخی از قاتلان اتریوم صحبت می‌ کند.

علاوه بر این، نیلوال این بیانیه را در قالب پاسخی کوتاه برای آرام کردن استدلال‌ های دلسرد کننده یک کاربر اینترنتی در خصوص توییت دورسی بیان کرد. همچنین، از بسیاری جهات به نظر می رسد که او از بیت کوین و اتریوم دفاع می کند و از قاتلان اتریوم دفاعی نمی کرد.

در زیر اظهارات جک دورسی را میبینید که باعث ایجاد یک سوء تفاهم جزئی در میان جامعه ارزهای دیجیتال توییتر شده است. منطقی است که کاربران اینترنت آنچه دورسی گفت را از زوایای مختلف و زمینه‌های مختلف متوجه شده باشند.

وی گفت شما صاحب وب تری (web3) نیستید. سرمایه گذاران (VC) و شرکای (LP) آن ها صاحب آن هستند. طبق انگیزه و اهداف آن ها پیش خواهد رفت. این در نهایت یک موجودیت متمرکز با یک برچسب متفاوت است. بدانید وارد چه حوزه ای می شوید…

در همین حال، به غیر از بنیانگذار او اکس پالیگان بسیاری از افراد نیز دیدگاه های خود را در مورد آنچه دورسی گفت به اشتراک گذاشتند. برخی بیان کردند که به شدت با آنچه دورسی در توییت خود اشاره کرده است مخالف هستند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)