/ اخبار اکسچنج ها / بایننس امریکا (Binance.US) اکنون خدمات خود را در بیش از 80 درصد ایالات متحده ارائه می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بایننس امریکا (Binance.US) اکنون خدمات خود را در بیش از 80 درصد ایالات متحده ارائه می دهد

بایننس امریکا (Binance.US) اکنون خدمات خود را در بیش از 80 درصد ایالات متحده ارائه می دهد

ساکنان واجد شرایط کارولینای شمالی نیز اکنون می توانند برای استفاده از بازار دارایی های دیجیتال (Binance.US) در این اکسچنج ثبت نام کنند.

بایننس امریکا در سپتامبر 2019 خدمات خود را برای کاربران ایالات متحده آغاز کرد ، اما به دلیل قوانین موجود 13 ایالت از این خدمات منع شده بودند. از آن زمان چهار ایالت از جمله کارولینای شمالی به لیست ایالت ها اضافه شده اند.

 

کاترین کولی (Catherine Coley) ، مدیرعامل (Binance.US) در بیانیه ای در 12 نوامبر به کوین تلگراف گفت که بازار دارایی های دیجیتال اکنون برای 10.5 میلیون شهروند کارولینای شمالی در دسترس است و امکان خرید ، معامله و سرمایه گذاری کریپتو را برای آنها فراهم می کند. پارک مثلث تحقیقاتی (Research Triangle Park) نیز در این ایالت واقع شده است ، منطقه ای که به دلیل وجود شرکت های تحقیق و توسعه با فناوری های پیشرفته از جمله سیسکو سیستمز (Cisco Systems) و همچنین شرکت مشاوره بلاکچین (Blockchain) چین یارد (Chainyard) شناخته شده است.

 

كولي اظهار داشت: [[كاروليناي شمالي] ایالتی است كه در توسعه صنعت بانكي و تكنولوژي نقش پررنگی داشته است. ”

 

“پارک مثلث تحقیقاتی و سیستم های قوی مدارس در این ایالت به گونه ای است که می تواند به طور چشمگیری بر صنعت بلاکچین (Blockchain) تأثیر بگذارد. دولت می تواند شروع به ساخت شرکت های بیشتری کند که اکنون به کریپتوکارنسی ها دسترسی آسانی دارند.”

اضافه شدن کارولینای شمالی به لیست خدمات بایننس ، این ایالت را به چهل و یکمین ایالتی تبدیل می کند که ساکنان آن می توانند از خدمات (Binance.US) استفاده کنند. خدمات آن در برخی از مناطق ایالات متحده مانند پورتوریکو نیز موجود است.

 

با این حال ، (Binance.US) هنوز برای ساکنان آلاسکا ، کنتیکت ، هاوایی ، آیداهو ، لوئیزیانا ، نیویورک ، تگزاس ، ورمونت و واشنگتن در دسترس نیست.

 

این خبر در پی اخباری منتشر می شود که پیشنهاد قانونگذاری جدیدی ممکن است ارائه خدمات را برای شرکت های کریپتو مانند بایننس جهت فعالیت در 50 ایالت امریکا را بدون دریافت مجوز تسهیل کند. در ماه سپتامبر ، کنفرانس ناظران بانک دولتی (Conference of State Bank Supervisors) اظهار داشت که دستورالعمل هایی را برای شرکت های خدمات پرداخت که در 40 ایالت یا بیشتر فعالیت می کنند ، تعیین کرده است تا آنها را قادر به دریافت مجوز برای فعالیت در سراسر کشور کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)