/ اخبار اکسچنج ها / بایننس آدرس والت توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم را مسدود کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بایننس آدرس والت توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم را مسدود کرد

بایننس آدرس والت توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم را مسدود کرد

بایننس(Binance) در یک بیانیه اوایل امروز اعلام کرد آدرس والت های توسعه دهندگان توکن اسکویید گیم(SQUID) را مسدود کرده و در لیست سیاه قرار داده است.

نمایش درام اسکوید گیم ادامه دارد

پس از  افشای کلاهبرداری توکن اسکویید گیم ، بایننس در تلاش برای شناسایی مسئولان این کلاه برداری می باشد.

بایننس در بیانیه‌ای که اوایل امروز منتشر کرد گفت:در حال تجزیه و تحلیل بلاکچین برای شناسایی کلاه برداران، هستیم.

دلیلی که بایننس قادر است وارد عمل شود و آدرس ها را در لیست سیاه قرار دهد این است که توسعه دهندگان اسکویید گیم، توکن خود را به بایننس کوین(BNB) که در زنجیره هوشمند بایننس(BSC) است، تبدیل کرده اند.

این کلاه برداران در تلاش بودند که بایننس کوین خود را با سرویس تورنادوکش(Tornado Cash) میکس کنند، اما به نظر می رسد که بایننس توانسته ردپای آن ها را شناسایی کند.

این توسعه دهندگان با بیش از 3 میلیون بایننس کوین ناپدید شدند و آخرین پاسخ آن ها دوشنبه 1 نوامبر بود.

این پیام در کانال تلگرم آن ها با وجود ایرادات گرامری منتشر شد:اینروز ها شخصی در تلاش است تا پروژه ما را هک کند و نه تنها حساب توییتر بلکه به دنبال هک کردن قرارداد های هوشمند ما نیز هست. ما در تلاشیم تا از آن محافظت کنیم اما قیمت همچنان غیر طبیعی است. توسعه دهندگان اسکویید گیم دیگر نمی خواهند که پروژه را ادامه دهند و ما مجبوریم تمام محدودیت ها و قوانین معاملاتی توکن اسکویید گیم را حذف کنیم. اسکویید گیم به مرحله جدیدی از استقلال خواهد رسید.بابت هر گونه مشکل پیش آمده متاسفیم. اگر اتفاق عجیبی افتاد، آن را نادیده بگیرید. با تشکر

در حال حاضر فقط می توانیم امیدوار باشیم قربانیانی که اسکویید گیم خریداری کرده اند حداقل بتوانند بخشی از سرمایه اولیه خود را دریافت کنند.

قیمت توکن اسکویید گیم

قیمت توکن اسکویید گیم بدون هیچ دلیل موجهی بیش از 400 درصد رشد کرد. در زمان نگارش این مطلب با رشد بیش از 1900 درصدی به 0.12 دلار رسید.

به نظر می رسد بیشترین حجم معاملاتی متعلق به اکسچنج پنکیک سوآپ است، در 24 ساعت گذشته  59 میلیون دلار معامله با این توکن انجام شده است. طبق گزارش (Bscscan)، تقریبا 25 معامله در یک ساعت گذشته انجام شده است که به نظر می رسد به شدت بر قیمت بازار تاثیر گذاشته است.

با آشکار شدن موضوع توکن اسکویید گیم ، شنیدن این که بایننس در زمینه بازپرداخت هزینه‌ها به قربانیان تلاش می کند، موجب آرامش خاطر برخی سرمایه گذاران شده است.

متاسفانه این اولین و آخرین کلاه برداری کریپتویی نیست که شاهد آن خواهیم بود. سرمایه گذاری در این حوزه می تواند یک اتفاق فوق العاده باشد و یا یک تجربه دردناک، این به انتخاب شما بستگی دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)