/ قانون‌گذاری / بانک های کره جنوبی باید مشتریان اکسچنج های کریپتو را در گروه پرخطر طبقه بندی کرده و نظارت خود را افزایش دهند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بانک های کره جنوبی باید مشتریان اکسچنج های کریپتو را در گروه پرخطر طبقه بندی کرده و نظارت خود را افزایش دهند

بانک های کره جنوبی باید مشتریان اکسچنج های کریپتو را در گروه پرخطر طبقه بندی کرده و نظارت خود را افزایش دهند

با قوانین جدید برای بانک ها و اپراتورهای اکسچنج کریپتو ، تدابیر بیشتری برای قانونگذاری ارزهای دیجیتال در کره جنوبی در حال انجام است.

 

پیش بینی می شود قوانین جدیدی که توسط کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی یا (FSC) اعلام شده ، بر حدود 60 اکسچنج کریپتوکارنسی در این کشور تأثیر بگذارد و طبق سیاست جدید بانک ها ملزم به طبقه بندی مشتریان کریپتو در گروه پرخطر هستند.

در این رابطه بخوانید‌ : اثبات سهام واگذار شده چیست؟و چگونه کار میکند؟

 

طبق گزارش کره تایمز ، دستورالعمل های جدید روز یکشنبه اعلام شد و هدف آن اطمینان از این موضوع است که اکسچنج های کریپتو نظارت خود را بر تراکنش ها افزایش دهند و الزامات احراز هویت کاربر را رعایت کنند. تاکنون ، تنها چهار اکسچنج بزرگ کره جنوبی حساب هایی با نام واقعی در بانک ها ایجاد کرده اند. (FSC) اقدامات خود را با اشاره به اینکه تقاضای زیادی از جانب مشتریان برای محافظت بیشتر از دارایی هایشان در اکسچنج های کوچکتر وجود دارد توجیه می کند.

 

مهلت تعین شده (FSC) برای اکسچنج ها جهت ارسال درخواست مجوز فعالیت تا 24 ماه سپتامبر است. پس از ارسال درخواست ، مقامات اطلاعات مالی فعالیت های معاملاتی اکسچنج متقاضی را برای یک دوره سه ماهه بررسی می کنند. گزارش شده است که این سازمان تمرکز ویژه ای بر حساب های قرضی یا جعلی برای انجام تراکنش در پلتفرم ها خواهد داشت.

 

از طرف دیگر ، بانک ها نمی توانند خدمات خود را به مشتری که روند احراز هویت را طی نکند ارائه دهند و ملزم به گزارش فعالیت های مشکوک ، از جمله نقل و انتقالات بسیار از حسابهای ناشناس به اپراتورهای اکسچنج به واحد اطلاعات مالی کره هستند.

 

فدراسیون بانک های کره و چندین وام دهنده تجاری از (FSC) درخواست کرده اند تا تعهدات خود را در قبال جرایم مالی در اکسچنج های کریپتو کاهش دهد.یکی از افراد برجسته این حوزه گفت:

 

“بانک ها اساساً مجبور می شوند مسئولیت صدور حساب های واقعی را به عهده بگیرند. بنابراین منطقی است که برای انجام این کار خطرناک و پرهزینه ، مصونیتی وجود داشته باشد. ”

این فقط بانک ها نیستند که هدف تغییرات جدید در این بخش قرار می گیرند. در هفته های اخیر ، اکسچنج های کوچک و متوسط در کره جنوبی نگرانی خود را در جلسه ای با قانونگذار های مالی ابراز کردند و بر هزینه های سنگین خدمات بانکی تأکید کردند که باعث می شود فعالیت برای کسب و کارهای کوچکتر پرهزینه شود.

همچنین بخوانید : اهرم معاملاتی (Leverage) چیست و چه تفاوتی با مارجین دارد؟

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین