/ اخبار اکسچنج ها / بازوی سرمایه گذاری بایننس در سنگاپور 18 درصد از سهام یک اکسچنج خصوصی را خریداری کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بازوی سرمایه گذاری بایننس در سنگاپور 18 درصد از سهام یک اکسچنج خصوصی را خریداری کرد

بازوی سرمایه گذاری بایننس در سنگاپور 18 درصد از سهام یک اکسچنج خصوصی را خریداری کرد

بایننس آسیا سرویس (Binance Asia Services)، شرکت فعلی اکسچنج ارزهای دیجیتال بایننس در سنگاپور، سهام یک اکسچنج خصوصی اوراق بهادار به نام اچ جی اکسچنج (HGX) را خریداری کرده است.

در 7 دسامبر، این شرکت رسما خرید 18 درصد از سهام اچ جی اکس، یک اکسچنج بورس و اوراق بهادار که دارای مجوز قانونی است را اعلام کرد.

ریچارد تنگ (Richard Teng)، مدیرعامل بایننس سنگاپور گفت که این سرمایه گذاری جدید به بایننس و اچ جی اکس کمک می کند تا محصولات و خدمات پشتیبانی شده توسط فناوری بلاکچین (blockchain) در سنگاپور را گسترش دهند.

ارزهای دیجیتال و سیستم مالی سنتی به همگرایی ادامه می‌ دهند. تنگ افزود: هدف ما همکاری با اچ جی اکس برای تقویت اکوسیستم بلاکچین در سنگاپور است.

اچ جی اکس یک اکسچنج بورس و اوراق بهادار خصوصی جامعه محور است که توسط موسسات مالی مانند شرکت مدیریت سرمایه فیلیپ کپتال (PhillipCapital)، گروه خدمات مالی محلی پرایم پارتنرز (PrimePartners) و فاندنل (Fundnel)، که یک پلتفرم سرمایه گذاری خصوصی در جنوب شرقی آسیا است، تاسیس شده است. طبق گزارش ها، این اکسچنج از بلاکچین زیلیکا (Zilliqa) استفاده می کند.

تنگ پس از فعالیت به عنوان مدیر عامل سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی در بازار جهانی ابوظبی، در آگوست 2021 و چند سال پس از راه اندازی شعبه سنگاپور بایننس، به عنوان مدیرعامل به این شرکت پیوست. به گفته این مدیر عامل، بایننس به همکاری نزدیک با سازمان های کلیدی دولتی و استخدام استعدادهای محلی برای حمایت از رشد اکوسیستم بلاکچین ادامه می دهد.

این سرمایه گذاری جدید پس از تجربه برخی از مشکلات قانونی بایننس در سنگاپور انجام شد. در اواخر سپتامبر، بایننس کاربران سنگاپور را از استفاده از پلتفرم خود منع کرد. پیش از این، بایننس عرضه محصولات خود در سنگاپور را محدود کرده بود، زیرا قانونگذاران ادعا می کردند که این شرکت ممکن است قوانین پرداخت را نقض کرده باشد.

اکسچنج هیوبی (Huobi) نیز تصمیم گرفت به عنوان یک شرکت جهانی از سنگاپور خارج شود تا در نوامبر 2021 یک نهاد اختصاصی راه اندازی کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین