/ اخبار آلت کوین ها / افزایش دوبرابری قیمت لونا (LUNA) پس از سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افزایش دوبرابری قیمت لونا (LUNA) پس از سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)

افزایش دوبرابری قیمت لونا (LUNA) پس از سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)

ترا پروتکل (Terra Protocol) ، یک پلتفرم ارز دیجیتال در حال ظهور برای دیفای و پروژه های پرداخت است که با توجه به فناوری های آن ، ازطریق محصولات فعال و مخاطبان روزافزون (DApps) گسترش می یابد.

 

لونا (LUNA) ، کوین بومی بلاکچین (blockchain) ترا (Terra) ، امروز حدود 37 درصد افزایش یافت و به 2.46 دلار رسید و همچنان روند صعودی پارابولیکی خود را که از اواسط ماه نوامبر آغاز شد ، ادامه می دهد.

در این رابطه بخوانید‌ : دنک شاردینگ (Danksharding) و پروتو دنک شاردینگ (proto-danksharding) چیست؟

 

از زمانی که اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت گلکسی دیجیتال 25 میلیون دلار در (Terraform Labs) ، شرکت مستقر در سئول که روند توسعه ترا را مدیریت می کند سرمایه گذاری کرده است ، قیمت این کوین 100 درصد افزایش یافت.

 

ترا یک پروژه جاه طلبانه استیبل کوین از سوی کره است که در تلاش است ثبات ارز فیات را با ماهیت غیرقابل کنترل ارز دیجیتال ترکیب کند.

 

محبوبیت پرداخت های تلفن همراه مبتنی بر ترا به نام (DApp CHAI) نیز در حال افزایش است. این اپلیکیشن کارمزد پردازش پرداخت فیات را کاهش می دهد و تسویه حساب های سریع را ارائه می دهد.

 

طبق داده های (dapp.com) ، این اپلیکیشن غیرمتمرکز اخیراً از 2.3 میلیون کاربر فراتر رفته است ، تقریباً 63000 عضو هر 24 ساعت از این سرویس استفاده می کنند.

توانایی ترا در ارائه راه حل ها و محصولاتش ، آن را از بیشتر استارتاپ های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) متمایز می کند.

 

همچنین بخوانید : هوش مصنوعی قابل توضیح (XAI) چیست؟

ترا همچنین بستر اجرای پروژه های در حال رشد دیفای مانند میرر پروتکل (Mirror Protocol) است که امکان معامله سهام ، شاخص و کالاها را فراهم می کند. ارزش نقدینگی قفل شده در این پروتکل طی دو هفته تقریباً دو برابر شده است و در اول فوریه به 171.3 میلیون دلار رسیده است.

قیمت لونا در اوایل نوامبر 0.28 دلار بود و پس از راه اندازی پروتکل میرر شروع به افزایش کرد.

 

در آوریل 2020 ، ترا با شرکت بلاکچین (blockchain) سولانا (Solana) همکاری کرد تا سیستم های استیبل کوین را وارد این شبکه کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین