/ اخبار بیت کوین / ارزش بازار بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 1 تریلیون دلار رسید و از تنسنت (Tencent) پیشی گرفت

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ارزش بازار بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 1 تریلیون دلار رسید و از تنسنت (Tencent) پیشی گرفت

ارزش بازار بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 1 تریلیون دلار رسید و از تنسنت (Tencent) پیشی گرفت

ارزش بازار بیت کوین (Bitcoin) از تنسنت فراتر رفته است ، که بر اساس رتبه بندی (AssetDash) ، ارزش تقریبی آن حدود 917.8 میلیارد دلار است.

 

بزرگترین دارایی دیجیتال اکنون در لیست برترین شرکت های جهان در جایگاه ششم است. گوگل در زمان نگارش این مطلب ، رتبه پنجم را با ارزش بازار حدود 1.4 تریلیون دلار در اختیار دارد.

 

جاستین هارتزمن (Justin Hartzman) ، بنیانگذار و مدیرعامل (CoinSmart) گفت: “ارزش بازار بیت کوین (Bitcoin) پس از رسیدن به یک رکورد جدید ، از غول فناوری چینی تنسنت پیشی گرفت و به رتبه 6 جهان در بین شرکت های سهامی عام رسید. این امر نشان دهنده افزایش ارزش ، اعتماد و استفاده از بیت کوین (Bitcoin) و صنعت ارزهای دیجیتال است. بسیاری از تحلیلگران می گویند در سال جاری بیت کوین (Bitcoin) از 100 هزار دلار فراتر می رود و به شخصه فکر نمی کنم این پیش بینی چندان غیرمنطقی باشد.”

منبع:  CoinSmart

در ماه اکتبر ، بیت کوین (Bitcoin) از پی پل پیشی گرفت و با ارزش بازار 240 میلیارد دلار ، در جایگاه 21 جدول قرار گرفت. از آن زمان این کوین رشد قابل توجهی داشته است. بیت کوین (Bitcoin) پیش از این نیز بر اساس ارزش بازار از تنسنت پیشی گرفته بود ، اگرچه از آن زمان ارزش بازار دارایی ها تغییر کرده است. در حال حاضر ، بیت کوین (BTC) بالاتر از تنسنت ، تسلا و فیسبوک قرار دارد.

 

بیت کوین (Bitcoin) از زمان سقوط به 3600 دلار در مارس 2020 ، روند صعودی قابل توجهی را تجربه کرده است. این روند صعودی در نیمه دوم سال 2020 تسریع شد و طی آن تعدادی از شرکت های برجسته از سرمایه گذاری خود در بیت کوین (Bitcoin) خبر دادند. یکی از برجسته ترین سرمایه گذاران نهادی بیت کوین (Bitcoin) مایکرواستراتژی است که مدیرعامل آن ، مایکل سیلور (Michael Saylor) ، طرفدار پروپاقرص بیت کوین (Bitcoin) محسوب می شود.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین