/ اخبار آلت کوین ها / احتمال پایان اصلاح قیمت کاردانو؛ کاردانو به زودی صعود خواهد کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

احتمال پایان اصلاح قیمت کاردانو؛ کاردانو به زودی صعود خواهد کرد

احتمال پایان اصلاح قیمت کاردانو؛ کاردانو به زودی صعود خواهد کرد

همزمان با خروج بازار کریپتو از یک واگرایی نزولی ، بهبودی جزئی در کاردانو (ADA) مشاهده می شود. از سوی دیگر، کاردانو یک روند صعودی عظیم را تجربه کرده بود که این موضوع ممکن است به آن کمک کند تا روند صعودی را دوباره از سر بگیرد.

قیمت کاردانو از حدود 2 دلار کاهش یافته و از این رو سطوح حمایتی 2 دلاری در حال حاضر مقاومت اصلی این دارایی هستند، بنابراین برای شروع یک روند صعودی قابل توجه، قیمت کاردانو باید از این سطوح بالاتر رود.

همانطور که در نمودار مشاهده می شود، قیمت کاردانو در یک کانال نزولی قرار دارد و در حال آزمایش خط مقاومت بالایی کانال است. بدون شک پیش از این کاردانو چندین بار تلاش کرد تا روند نزولی خود را بشکند، اما شکست خورده و به سطوح میانی کانال ​​ریزش کرد. با این حال، این دارایی با یک کندل سبز قابل توجه، با موفقیت روند نزولی خود را تغییر داد. اما همچنان، کانال نزولی باید شکسته شود.

قیمت این دارایی دیجیتال نزدیک به سطوح مقاومتی در حال تثبیت است. حجم معاملات آن نیز بیش از 40 درصد افزایش یافته و به بیش از 2 میلیارد دلار رسیده است. جالب توجه است که اندیکاتور مکدی (MACD) یک افزایش فشار خرید قابل توجه را نشان می دهد و از این رو سطوح بالایی ممکن است در هر زمانی شکسته شوند. از سوی دیگر شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار 4 ساعته بیش از 10 روز زیر 55 قرار دارد که این نشان دهنده یک روند انباشت سالم است.

در مجموع، ممکن است در روزهای آینده روند کاردانو صعودی باشد، اما آزمایش مقاومت مهم 2 دلاری برای این دارایی الزامی است. قیمت کاردانو ممکن است در اولین فرصت سعی کند 2 دلار را بشکند تا به زودی به بیش از 3 دلار برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)