/ اخبار آلت کوین ها / آیا جایگاه شیبا اینو نسبت به سال قبل تفاوتی دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آیا جایگاه شیبا اینو نسبت به سال قبل تفاوتی دارد؟

آیا جایگاه شیبا اینو نسبت به سال قبل تفاوتی دارد؟

دوج کوین کیلر با گسترش شبکه تحت تاثیر تعداد مشارکت ها، پذیرش و کاربرد های رو به رشد پروتکل خود همچنان به نامش وفادار می ماند. شیبا اینو (SHIB) در گذر از موانع و مشکلات پیش روی خود به خوبی عمل کرده است. این کوین الهام گرفته از سگ با رشد خود اثبات کرده که تا چه حد از یک میم کوین فاصله گرفته است.

رشد فزاینده شیبا

این کوین از زمان پیدایش خود به عنوان یک میم کوین، تا پروتکل رو به رشد آن، پذیرش ها و از دست ندادن ارتش شیبا راه درازی را پیموده است. فلکسا (Flexa) که سریع ترین و امن ترین شبکه پرداخت در جهان است اکنون از شیبا پشتیبانی می کند و در هر جایی که فلکسا پذیرفته شده است می توان از شیبا به عنوان یک روش پرداخت استفاده کرد.

بیش از 40000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده فلکسا را پذیرفته اند. کاربران برنامه SPEDN فلکسا اکنون می توانند در شبکه تجاری آن از شیبا استفاده کنند. خرده فروشان بزرگ از جمله لاوز (Lowe’s)، نوردستروم (Nordstrom)، گیم استاپ (Game stop)، پتکو (Petco)، بدبث (Bed Bath)، بیوند (Beyond)، اولتا بیوتی (Ulta Beauty)، فروشگاه هایی هستند که از فلکسا استفاده می کنند. در اوایل ماه می، فلکسا پشتیبانی از دوج کوین را نیز آغاز کرد. افزایش پذیرش شیبا جزء مواردی است که چند روز پیش توسط کوین پدیا (CoinPedia) گزارش شده بود.

شیبا بیشترین هشتگ در شبکه های اجتماعی در بین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داده است. شیبا همچنین بر اساس فعالیت در شبکه های اجتماعی با حجم 44.79 هزار، و 44.89 میلیون هشتگ، از 11 دسامبر در صدر فهرست میم کوین های برتر قرار دارد.

آیا قیمت شیبا راکد است؟

در زمان نگارش این مطلب شیبا با رشد 3.1 درصدی با قیمت 0.00003523 دلار معامله می شود. ارزش بازاری شیبا در حال حاضر 19,351,503,024 دلار و حجم معاملاتی 24 ساعت آن 1,421,119,073 دلار است. شیبا در محدوده ی قیمتی 0.00003401 دلار تا سقف 0.00003753 دلار معامله می شود. قیمت شیبا نسبت به سال گذشته حدود 59584742.3 درصد افزایش یافته است که آمار شگفت انگیزی است.

در مجموع، با توجه به پذیرش فزاینده ای که این پلتفرم تجربه کرده است، می توانیم انتظار داشته باشیم که شیبا حرکت صعودی دیگری داشته باشد. سازندگان آن همچنین در حال کار بر روی بخش های متعددی هستند مانند بخش بازی، متاورس (metaverse) و شیباریوم (Shibarium) که در کنار هم پتانسیل انتقال شیبا به سقف های بالاتر را دارند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)