/ اخبار بیت کوین / آرگو بلاکچین در سه ماهه سوم سال جاری ۵۹۷ بیت کوین ماین کرده است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آرگو بلاکچین در سه ماهه سوم سال جاری ۵۹۷ بیت کوین ماین کرده است

آرگو بلاکچین در سه ماهه سوم سال جاری ۵۹۷ بیت کوین ماین کرده است

آرگو بلاکچین (Argo Blockchain) پس از ماینینگ حدود 600 بیت کوین (BTC)، رکورد درآمد 26 میلیون دلاری را برای سه ماهه سوم سال ثبت کرد.

شرکت ماینینگ ارزهای دیجیتال آرگو بلاک چین، به تازگی گزارش مالی سه ماهه سوم خود را منتشر کرده است که جزئیات درآمدهای ثبت شده برای این دوره را شرح می دهد.

دفتر مرکزی این شرکت در لندن گزارش داد 597 بیت کوین و «معادل بیت کوین» را در سه ماهه سوم سال 2021 استخراج کرده است. ارزش فعلی بیت کوین های آرگو تقریباً 36.5 میلیون دلار است.

از 30 سپتامبر، این شرکت 1،836 بیت کوین (با ارزش تقریبی 113 میلیون دلار ) را جمع آوری کرد.

آرگو همچنین حاشیه فروش 120 درصدی و حاشیه خالص ماینینگ 85 درصدی را گزارش کرد و تخمین زد که ماینینگ هر بیت کوین به طور متوسط برای شرکت فقط 6،293 دلار هزینه داشته است. به طور کلی، این شرکت رکورد 26 میلیون دلار درآمد و 17.3 میلیون دلار سود خالص را گزارش کرد.

برای 9 ماه منتهی به 30 سپتامبر، درآمد و سود خالص شرکت به ترتیب 67.9 میلیون دلار و 27.1 میلیون دلار بود. در نیمه اول سال 2021، آرگو درآمد 42.3 میلیون دلاری را گزارش کرد.

پیتر وال (Peter Wall)، مدیرعامل این شرکت، بازه سوددهی را به رشد تاسیسات هلیوس در تگزاس و عرضه اولیه عمومی سهام در نزدک (Nasdaq) در 23 سپتامبر نسبت داد و اظهار داشت:

«از زمان راه اندازی تاسیسات ماینینگ ارز دیجیتال خود در دیکنز ایالت تگزاس تا عرضه عمومی در نزدکِ ایالات متحده، آرگو رشد چشمگیری را تجربه کرد.»

در ماه مارس، آرگو زمینی به مساحت 320 هکتار را در تگزاس خریداری کرد تا عملیات ماینینگ خود را گسترش دهد و 200 مگاوات انرژی تجدیدپذیر در اختیار آن قرار دهد.

در 30 سپتامبر، این شرکت قرارداد خرید 20،000 دستگاه بیت مین آنتی ماینر حرفه ای S19J (Bitmain Antminer S19J Pro) را برای تاسیسات جدید خود منعقد کرد. انتظار می رود این تجهیزات در سه ماهه دوم سال 2022 تحویل داده شوند و سخت افزار جدید ظرفیت کل هش ریت آرگو را به حدود 3.7 اگزاهش افزایش می دهد که از 1.07 در سه ماهه سوم 2021 افزایش یافته است.

طبق گزارشی در 10 سپتامبر، آرگو 25 میلیون دلار وام با پشتوانه بیت کوین از شرکت سرمایه گذاری گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) دریافت کرد. این شرکت به دنبال وام مشابهی با پشتوانه بیت کوین به مبلغ 20 میلیون دلار است که در ماه ژوئن دریافت خواهد کرد. این بودجه برای توسعه بیشتر تاسیسات تگزاس استفاده خواهد شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)