/ قانون‌گذاری / ریپل مجوز ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرد

8 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

ریپل مجوز ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرد

برد گارلینگ هاوس Brad Garlinghouse، مدیرعامل ریپل در بیانیه ای گفت "از زمان تاسیس شرکت سنگاپور در سال 2017 به عنوان مقر ما در آسیا اقیانوسیه، این کشور برای کسب و کار جهانی ریپل بسیار مهم بوده است. ما مدیران و کارمندان محلی را استخدام کرده ایم، تعداد کارکنان را در سال گذشته دو برابر کرده ایم و قصد داریم به رشد حضور خود در سنگاپور ادامه دهیم."

ریپل مجوز ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرد

شرکت پرداخت بلاک چین ریپل Ripple مجوز خدمات دارایی های دیجیتال را از اداره پولی سنگاپور دریافت کرده است.

دریافت مجوز Major Payments Institute (MPI) توسط ریپل به این شرکت اجازه می دهد تا خدمات مرتبط با دارایی های دیجیتال قانونگذاری شده را در این کشور ارائه دهد. این مجوز برای شرکت تابعه ریپل در سنگاپور Ripple Markets APAC Pte Ltd اعمال می شود.

برد گارلینگ هاوس Brad Garlinghouse، مدیرعامل ریپل در بیانیه ای گفت “از زمان تاسیس شرکت سنگاپور در سال 2017 به عنوان مقر ما در آسیا اقیانوسیه، این کشور برای کسب و کار جهانی ریپل بسیار مهم بوده است. ما مدیران و کارمندان محلی را استخدام کرده ایم، تعداد کارکنان را در سال گذشته دو برابر کرده ایم و قصد داریم به رشد حضور خود در سنگاپور ادامه دهیم. سنگاپور به یکی از قطب های دارایی های دیجیتال و فین تک پیشرو تبدیل شده است که تعادل بین نوآوری، حمایت از مصرف کننده و رشد مسئولانه را ایجاد می کند.”

در این رابطه بخوانید‌ : نحوه خرید و فروش قراردادهای آپشن بیت کوین

ریپل در نظر دارد پذیرش ارز دیجیتال در آسیا و اقیانوسیه را در اولویت قرار دهد، زیرا این منطقه یکی از سریع‌ترین مناطق در حال رشد در این حوزه را تشکیل می‌دهد.

ریپل برای دریافت مجوز MPI از مقامات پولی سنگاپور به انبوهی از دیگر شرکت‌های مطرح وب 3 می‌پیوندد. د بلاک The Block پیش از این گزارش داده بود که شرکت صادرکننده استیبل کوین سرکل Circle در ژوئن سال جاری یک مجوز دریافت کرد و پس از آن صرافی کوین بیس Coinbase در 2 اکتبر مجوز فعالیت را دریافت کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین