/ اخبار بیت کوین / ارزش بیت کوین های مایکرواستراتژی به 4.4 میلیارد دلار رسید

9 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ارزش بیت کوین های مایکرواستراتژی به 4.4 میلیارد دلار رسید

در گزارش سود سه ماهه دوم که در تاریخ 1 آگوست منتشر شد، مایکرواستراتژی درآمد خالص 22.2 میلیون دلاری را گزارش کرد که یک تغغییر بزرگ از ضرر خالص 1.1 میلیارد دلاری در دوره سال قبل است. مجموع درآمدها عمدتا درً 120.4 میلیون دلار ثابت بود.

ارزش بیت کوین های مایکرواستراتژی به 4.4 میلیارد دلار رسید

شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژیMicroStrategy یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بیت کوین تا 31 جولای 152800 بیت کوین داشت و در سه ماهه دوم در بحبوحه افزایش قیمت بیت کوین، توانست به سودآوری بازگردد.

در گزارش سود سه ماهه دوم که در تاریخ 1 آگوست منتشر شد، مایکرواستراتژی درآمد خالص 22.2 میلیون دلاری را گزارش کرد که یک تغییر بزرگ از ضرر خالص 1.1 میلیارد دلاری در دوره سال قبل است. مجموع درآمدها عمدتا درً 120.4 میلیون دلار ثابت بود.

بخش عمده ای از این نوسان به دلیل افت نسبتاً کمتر ارزش دارایی های دیجیتال به میزان 24.1 میلیون دلار در این سه ماهه بود، در مقایسه با 917.8 میلیون دلار در سه ماهه دوم 2022.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال میکر (Maker) چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

ضرر سرمایه گذاری زمانی رخ می‌دهد که قیمت بیت‌کوین در بازار کمتر از قیمتی باشد که بیت‌کوین در آن خریداری شده است.

قیمت بیت کوین در سه ماهه دوم بین 25000 تا 30700 دلار در نوسان بود، با افزایش قابل توجه در اواسط ژوئن پس از ثبت چندین درخواست جدید صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

قیمت بیت کوین در سه ماه گذشته منبع:  Cointelegraph Markets Pro

قیمت بیت کوین در سه ماه گذشته منبع:  Cointelegraph Markets Pro

اندرو کانگ، مدیر مالی مایکرواستراتژی گفت: “دارایی بیت کوین ما تا 31 جولای 2023 به 152800 کوین افزایش یافت، با اضافه شدن 12333 بیت کوین در سه ماهه دوم که بزرگترین جهش در یک دوره سه ماهه از سه ماهه دوم 2021 بوده است.”

کانگ گفت که از پول نقد حاصل برای افزودن بیت کوین بیشتر به ترازنامه شرکت استفاده کرده است.

مایکل سیلر مدیرعامل مایکرواستراتژی در مصاحبه ای در 13 ژوئن با بلومبرگ گفت که معتقد است اقدامات اجرایی اخیر از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در نهایت به نفع بیت کوین خواهد بود – تنها ارز دیجیتالی که توسط رئیس SEC، گری گنسلر در دسته اوراق بهادار قرار نگرفته است.

این شرکت در دوره سه ماهه 12333 بیت کوین به قیمت 347 میلیون دلار خریداری کرد. تا 30 جولای، این شرکت 467 بیت کوین دیگر خریداری کرد، به این معنی که کل موجودی بیت کوین آن با قیمت فعلی 4.5 میلیارد دلار است.

در یک گزارش جداگانه به SEC که در 1 آگوست نیز ثبت شد، این شرکت فاش کرد که قصد دارد تا 750 میلیون دلار سهام را برای خرید بیت کوین و سایر اهداف عمومی شرکت بفروشد.

قیمت بیت کوین در سال 2023 به روند صعودی خود ادامه داده است و از ابتدای سال 79 درصد افزایش یافته است. به گزارش Google Finance، در حال حاضر با قیمت 29206.80 دلار معامله می شود.

قیمت سهام مایکرواستراتژی نیز افزایش یافته و از 145.02 دلار به ازای هر سهم در 3 ژانویه به 200 درصد افزایش یافت و در حال حاضر قیمت آن 434.98 دلار است.

در ماه جولای، تحلیلگران شرکت سرمایه گذاری برنبرگ کپیتال Berenberg Capital واقع در نیویورک، چشم انداز صعودی را برای مایکرواستراتژی پیش بینی کردند و خاطرنشان کردند که روند صعودی تحت تاثیر هالوینگ بیت کوین می تواند منجر به افزایش قیمت قابل توجهی برای قیمت سهام این شرکت شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : امضای اشنور چیست؟ و چه مزایایی برای بیت کوین دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید