/ اخبار ارز دیجیتال / مسترکارت و بایننس کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را در برزیل راه اندازی می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مسترکارت و بایننس کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را در برزیل راه اندازی می کنند

مسترکارت (Mastercard) غول کارت های اعتباری با بزرگترین صرافی کریپتوی جهان همکاری کرده است تا یک کارت اعتباری ارز دیجیتال را در آمریکای لاتین راه اندازی کند.

مسترکارت و بایننس کارت اعتباری ارز دیجیتال خود را در برزیل راه اندازی می کنند

بایننس کارت به برزیلی‌ها اجازه می‌دهد تا با تبدیل 14 دارایی کریپتو به فیات در محل فروش، با ارز دیجیتال خرید کنند.

مسترکارت (Mastercard) غول کارت های اعتباری با بزرگترین صرافی کریپتوی جهان همکاری کرده است تا یک کارت اعتباری ارز دیجیتال را در آمریکای لاتین راه اندازی کند.

در 30 ژانویه، بایننس از راه اندازی کارت بایننس در برزیل خبر داد. کارت جدید توسط داک (Dock)، یک موسسه پرداخت که تحت مجوز بانک مرکزی برزیل فعالیت می کند، صادر می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : نواحی عرضه و تقاضا چیست و چگونه از آنها در ترید ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

این کارت به کاربران جدید و موجود بایننس در کشور با شناسه‌های ملی معتبر امکان خرید و پرداخت صورت‌حساب با دارایی‌های کریپتو را می‌دهد. به گفته بایننس، این کارت در مرحله آزمایش بتا است و در هفته های آینده به طور گسترده در دسترس خواهد بود.

پس از آرژانتین در ماه اوت، برزیل دومین کشوری است که بایننس این محصول را در آن عرضه کرده است. بر اساس این اعلامیه، برزیل در بین 10 بازار برتر بایننس در سطح جهان قرار دارد.

مدیر کل بایننس برزیل گفت که این کارت “گامی مهم در تشویق استفاده گسترده تر از ارز دیجیتال و پذیرش جهانی است” و افزود:

«پرداخت یکی از اولین و واضح‌ترین کاربردهای ارز دیجیتال است، اما پذیرش فضای زیادی برای رشد دارد.»

این کارت امکان تبدیل 14 دارایی کریپتو به فیات در محل فروش را فراهم می کند. این مزایا شامل تا 8٪ وجه نقد به صورت کریپتو برای خریدهای واجد شرایط و کارمزد صفر در برخی برداشت‌های خودپرداز است.

بر اساس شاخص پرداخت های جدید مسترکارت در سال 2022، برزیل از نظر استفاده و پذیرش کریپتو بالاترین میانگین جهانی را دارد. در نظرسنجی جهانی از بیش از 35000 پاسخ‌دهنده، مشخص شد که 49 درصد از برزیلی‌ها حداقل یک تراکنش مرتبط با کریپتو را در سال گذشته انجام داده‌اند، در حالی که میانگین جهانی 41 درصد است.

در ماه دسامبر، رئیس جمهور برزیل ژایر بولسونارو (Jair Bolsonaro) لایحه ای را برای قانونی کردن استفاده از ارز دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت در این کشور امضا کرد.

قانون جدید، مانند السالوادور بیت‌کوین را به ارز قانونی تبدیل نکرده است، اما بسیاری از دارایی‌های دیجیتال را تحت تعریف روش‌های پرداخت قانونی شامل می‌شود. یک مجوز برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی نیز ایجاد شد.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : اندیکاتور MACD چیست؟ و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین