/ اخبار آلت کوین ها / نقدینگی به بازار آلت‌کوین‌ها بازمیگردد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه

نقدینگی به بازار آلت‌کوین‌ها بازمیگردد!

قیمت پالیگان (MATIC) بیش از یک ماه است که ثبات قیمت خوبی از خود نشان می دهد، با قیمت خوبی معامله میشود و سقف و کف قیمتی بالایی را ثبت میکند.

نقدینگی به بازار آلت‌کوین‌ها بازمیگردد!

بیت کوین (Bitcoin) روند کندی در پیش گرفته و در محدوده بسیار باریکی در حدود 30،500 دلار گیر کرده است. این موضوع باعث شده، اتریوم (Ethereum)، زیر سطح 1،900 دلار با مشکل مواجه شود و از این سطوح عبور نکند. در همین حال، برخی از آلت‌کوین‌ ها پتانسیل عظیمی برای ایجاد یک جهش خوب در روزهای آتی نشان می‌دهند.

دو آلت‌کوین‌ محبوب پالیگان (MATIC) و بایننس کوین (BNB) در چند وقت اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. طبق داده‌های پلتفرم محبوب سنتیمنت (Santiment)، قیمت بیت کوین (BTC) به زیر 31000 دلار کاهش پیدا میکند و توجه معامله‌گران زیادی به این توکن‌ها جلب می‌شود. در نتیجه، این موضوع باعث میشه قیمت این آلت‌کوین‌ ها رشد خوبی پیدا کنند و حتی ممکن است بیت کوین و اتریوم را پشت سر بگذارند.

قیمت پالیگان (MATIC) بیش از یک ماه است که ثبات قیمت خوبی از خود نشان می دهد، با قیمت خوبی معامله میشود و سقف و کف قیمتی بالایی را ثبت میکند. برخلاف روند کند بازار ارزهای دیجیتال به‌ویژه قیمت‌ بیت کوین و اتریوم، قیمت متیک از ابتدای ماه تاکنون بیش از 15 درصد رشد داشته است. اعتقاد بر این است که قیمت متیک روند صعودی خود را در روزهای آینده حفظ خواهد کرد و به هدف اولیه 0.8 دلار خواهد رسید و سپس به سمت 0.9 دلار حرکت کند. اگر این سطح قیمتی را رد کند احتمال دارد به 1 دلار برسد.

در این رابطه بخوانید‌ : قرارداد آتی معکوس (Inverse futures contract) چیست؟

علاوه بر این، قیمت بایننس کوین (BNB)، روند خود را در یک سطح از پیش تعریف شده حفظ کرده است. این توکن در چند روز گذشته هجوم عظیمی از نقدینگی را تجربه کرد که فشار خرید را افزایش داد. از آنجایی که شرایط تکنیکال نیز به نفع گاوها باقی می‌ماند، اعتقاد بر این است که قیمت BNB با هدف رسیدن به 300 دلار، روند صعودی مناسبی را حفظ می‌کند.

ترجمه شده توسط نیپوتو

برای خرید و فروش ترون به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید