/ اخبار اتریوم / حجم معاملات اتریوم ۴۱ درصد کاهش یافت!

2 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

حجم معاملات اتریوم ۴۱ درصد کاهش یافت!

درآمد کارمزد اتریوم [ETH] در این هفته به شدت کاهش یافت که این موضوع نشان دهنده کاهش ترافیک شبکه و مشارکت کاربران است.

حجم معاملات اتریوم ۴۱ درصد کاهش یافت!
  • حجم معاملات کوین های برتر مبتنی بر اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافت.
  • حجم هفتگی صرافی غیر متمرکز (DEX) اتریوم 25 درصد کاهش یافت.

درآمد کارمزد اتریوم [ETH] در این هفته به شدت کاهش یافت که این موضوع نشان دهنده کاهش ترافیک شبکه و مشارکت کاربران است.

فعالیت میم کوین اتریوم کند می شود

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای IntoTheBlock، ولیدیتورهای اتریوم در طول این هفته در مجموع 116 میلیون دلار کارمزد جمع آوری کرده اند. این مقدار نشان دهنده کاهش قابل توجه 41.2 درصدی کارمزد ها است.

این رکود در بحبوحه کاهش معاملات میم کوین در شبکه رخ داد، فضایی که اتریوم از لحاظ تاریخی بر آن تسلط داشته است.در طول هفته حجم معاملات کوین های برتر مبتنی بر اتریوم مانند Pepe [PEPE]، Shiba Inu [SHIB] و Floki Inu [FLOKI] به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در این رابطه بخوانید‌ : ریپل چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

بر اساس تحلیل AMBCrypto از داده های وب سایت سنتیمنت (Santiment)، این اتفاق پس از یک تقاضای دیوانه کننده در نیمه اول ماه رخ داد.

ضرر اتریوم به نفع سولانا است

این کاهش زمانی رخ داد که سرمایه‌گذاران به بلاک چین Solana [SOL] روی آوردند. در طول هفته حجم کل صرافی غیرمتمرکز (DEX) سولانا 3 درصد افزایش یافت. در مجموع سولانا در مقایسه با اتریوم، جایگزینی سریع‌تر و ارزان‌تر است.

میانگین کارمزد تراکنش پرداخت شده توسط کاربران سولانا در 24 ساعت گذشته بر اساس ارزش بازار SOL در زمان انتشار این مقاله 0.027 دلار بود. از سوی دیگر، اتریوم به طور متوسط 1.19 دلار برای تایید یک تراکنش دریافت می کرد.

کاهش ترافیک زنجیره ای به این معنی است که توکن های بومی کمتری جابجا می شوند و به نوبه خود به معنی تقاضای کمتر است. به گفته کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، این امر تا حدی به کاهش 5 درصدی ارزش آن در طول هفته کمک کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبر نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید