/ اخبار اتریوم / بلومبرگ: انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم در تاریخ ۲ جولای انجام شود!

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

بلومبرگ: انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم در تاریخ ۲ جولای انجام شود!

بر اساس گفته‌های اریک بالچوناس (Eric Balchunas)، تحلیل‌گر ETF بلومبرگ (Bloomberg)، انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم در تاریخ ۲ جولای انجام شود.

بلومبرگ: انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم در تاریخ ۲ جولای انجام شود!

بر اساس گفته‌های اریک بالچوناس (Eric Balchunas)، تحلیل‌گر ETF بلومبرگ (Bloomberg)، انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم در تاریخ ۲ جولای انجام شود.

بالچوناس اعلام کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نظرات مختصری را درباره پرونده‌های S-1 به صادرکنندگان ETF ارسال کرده و از آنها خواسته که ظرف یک هفته پاسخ دهند. این اقدام نشان می‌دهد که احتمال زیادی وجود دارد که SEC هفته بعد این ETFها را تأیید کند و اجازه دهد که قبل از تعطیلات آخر هفته شروع به معامله کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

کمیسیون بورس و اوراق بهادار فرم‌های 19b-4 را برای هشت صادرکننده ETF اتریوم، از جمله بلک‌راک (BlackRock)، فیدلیتی (Fidelity)، ونک (VanEck) و سایر شرکت ها، تأیید کرده است. با این حال، برای اینکه این ETFها به طور رسمی شروع به معامله کنند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید فرم‌های S1 را تأیید کند.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، گری گنسلر (Gary Gensler)، اخیراً در شهادت خود در جلسه استماع کمیته تخصیص بودجه سنا اشاره کرد که احتمالاً فرم S1 برای یک ETF اتریوم در تابستان تأیید خواهد شد.

شرکت مدیریت دارایی VanEck پیش‌بینی کرده است که اتریوم (ETH) تا سال 2030 به 22,000 دلار برسد. این پیش‌بینی بر اساس انتظار تولید 66 میلیارد دلار “جریان نقدی آزاد” است.

انتظار می‌رود که عرضه ETFهای اسپات اتریوم سرمایه‌گذاران سازمانی قابل توجهی را جذب کند. جف کندریک (Geoff Kendrick) از شرکت Standard Chartered تخمین می‌زند که در سال اول، این سرمایه‌گذاری‌ها بین 15 تا 45 میلیارد دلار خواهد بود.

شرکت معاملات رمزارز QCP Capital که در سنگاپور مستقر است، پیش‌بینی می‌کند که تأیید ETFهای اسپات اتریوم می‌تواند به افزایش 60 درصدی قیمت ETH منجر شود. درست مانند واکنش بازار به تأیید ETFهای اسپات بیت‌کوین در ماه ژانویه.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین