/ اخبار بیت کوین / السالوادور دفتر ملی بیت کوین را راه اندازی کرد

4 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

السالوادور دفتر ملی بیت کوین را راه اندازی کرد

دفتر ملی بیت‌ کوین وظیفه طراحی، تشخیص، برنامه ریزی، هماهنگی، پیگیری، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و ارزیابی طرح ها، برنامه ها و پروژه های مرتبط با بیت کوین را برای توسعه اقتصادی کشور تعریف می کند

السالوادور دفتر ملی بیت کوین را راه اندازی کرد

پس از اینکه نایب بوکله (Nayib Bukele)، رئیس جمهور السالوادور اعلام کرد کشور او هر روز یک بیت کوین (BTC) خریداری می کند، گزارشی منتشر شد و جزئیاتی مبنی بر ایجاد یک دفتر ملی بیت کوین (ONBTC) توسط دولت السالوادور ارائه داد. این گزارش می گوید که مجوز راه اندازی این نهاد توسط وزرای گردشگری و اقتصاد بوکله و السالوادور امضا شده است.

دفتر ملی بیت کوین السالوادور با استقلال عملکردی و فنی در ریاست جمهوری تاسیس شد

در 25 نوامبر، یک پست لینکدین توسط Torres Legal منتشر شد و توضیح داد که دولت السالوادور یک دفتر ملی بیت‌ کوین (ONBTC) ایجاد کرده است. دفتر جدید برای مدیریت پروژه‌ های مرتبط با ارز دیجیتال است و توسط رئیس جمهور السالوادور نایب بوکله تأسیس شد.

دفتر ملی بیت‌ کوین وظیفه طراحی، تشخیص، برنامه ریزی، هماهنگی، پیگیری، اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و ارزیابی طرح ها، برنامه ها و پروژه های مرتبط با بیت کوین را برای توسعه اقتصادی کشور تعریف می کند. همچنین در صورت لزوم می‌ تواند با سایر کشورها در امور مربوط به بیت‌ کوین همکاری کند.

اخیرا بوکله اعلام کرد کشورش هر روز یک بیت کوین خریداری می کند. در آن زمان، ذخیره بیت کوین السالوادور حدود 2381 بیت کوین بود و اکنون 9 روز از اعلامیه بوکله می گذرد، یعنی این کشور تا کنون 9 بیت کوین دیگر خریداری کرده است.

دفتر ملی بیت‌ کوین در توییتر خود نوشت این دفتر، به زودی اولین گزارش خود را منتشر خواهد کرد. این گزارش در مورد ماینینگ بیت کوین در السالوادور خواهد بود.

گزارش‌ ها حاکی از آن است که لایحه ارزهای دیجیتال به انتشار اوراق قرضه بیت‌ کوین کمک می‌ کند.

گزارش شده که دفتر ملی بیت‌ کوین، جلسات تمام افرادی را که به دنبال ملاقات با بوکله در رابطه با بیت کوین و موضوعات بلاکچین هستند مدیریت خواهد کرد.

آژانس جدید به عنوان یک واحد اداری تخصصی، با استقلال عملکردی و فنی در ریاست جمهوری کار خواهد کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش مانا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین