/ اخبار NFT / مجموعه NFT دونالد ترامپ در یک روز به فروش رسید

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مجموعه NFT دونالد ترامپ در یک روز به فروش رسید

Dune Analytics می گوید پس از انتشار مجموعه 13000 نفر توکن خریدند. 115 مصرف کننده 45 عدد NFT که تضمین کننده یک شام با ترامپ است، خریدند. 17 نفر 100 عدد NFT که حداکثر مجاز خرید می باشد، خریدند.

مجموعه NFT دونالد ترامپ در یک روز به فروش رسید

دونالد ترامپ (Donald Trump)، رئیس جمهور سابق آمریکا، روز پنجشنبه از طریق Truth Social، پلتفرم رسانه اجتماعی که سال گذشته راه اندازی کرد، از انتشار مجموعه ای از 45000 توکن غیر مثلی (NFT) خبر داد.

طبق داده های وب سایت مجموعه، کارت های دیجیتال دونالد ترامپ مشابه کارت های بیسبال کلکسیونی هستند. قیمت این توکن های مبتنی بر شبکه پالیگان 99 دلار است و می توانند با استفاده از اتریوم (ETH) یا ارز فیات خریداری شوند.

خریداران تعداد کارت های معاملاتی ترامپ را برای خرید انتخاب می کنند. خرید 45 NFT با هم که ارزشی معادل 4455 دلار دارد، بلیط یک شام جشن با ترامپ می باشد. کلکسیونرهایی که یک کارت معاملاتی دیجیتال می خرند، برای برنده شدن در یک زوم کال، یک شام در میامی یا یک ساعت نوشیدن کوکتل Mar-a-Lago با ترامپ، وارد یک قرعه کشی می شوند.

در این رابطه بخوانید‌ : تفاوت توکن های کاربردی (Utility tokens) با توکن های سهمی (equity tokens) چیست؟

طبق گزارش این سایت، از هر کارت دیجیتال ترامپ فقط 20 نسخه وجود خواهد داشت.

با وجود ممنوعیت ارز دیجیتال پترو (Petro) در سراسر کشور در سپتامبر 2019، ترامپ مجموعه جدید خود را تبلیغ کرد. او در وب سایت خود اظهار داشت: کارت های خود را همین حالا دریافت کنید! هر عدد فقط 99 دلار، این یک هدیه کریسمس عالی خواهد بود. خیلی منتظر نباشید، آنها خیلی زود فروش خواهند رفت.

ملانیا ترامپ (Melania Trump)، تقریبا یک سال پیش مجموعه NFT خود را با نام چشم آبی کبالت (Cobalt Blue Eyes) منتشر کرد.

فروش مجموعه دونالد ترامپ

جالب اینجاست که یک روز پس از معرفی، مجموعه NFT ترامپ در روز جمعه به طور کامل فروخته شد. بر اساس گزارش اوپن سی (OpenSea)، حجم معاملات این مجموعه 900 اتریوم یا 1.08 میلیون دلار است.

قیمت کف آن 0.19 اتریوم یا 230 دلار است که بیش از دو برابر قیمت اصلی ابتدایی یعنی 99 دلار است. یک کارت منحصربه‌ فرد که چهل و پنجمین رئیس‌جمهور را در حالی که مشعلی را در جلوی مجسمه آزادی در دست گرفته نشان می دهد، به قیمت 20 اتریوم یا 24000 دلار به بازار عرضه می‌ شود.

Dune Analytics می گوید پس از انتشار مجموعه 13000 نفر توکن خریدند. 115 مصرف کننده 45 عدد NFT که تضمین کننده یک شام با ترامپ است، خریدند. 17 نفر 100 عدد NFT که حداکثر مجاز خرید می باشد، خریدند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید