/ اخبار ارز دیجیتال / بیت کوین به بالای 17.0000 دلار بازگشت (19 دی 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بیت کوین به بالای 17.0000 دلار بازگشت (19 دی 1401)

قیمت بیت کوین علیرغم مشکلات گروه بزرگ بری سیلبرت، توانسته است سطح 17000 دلار را پس بگیرد.

بیت کوین به بالای 17.0000 دلار بازگشت (19 دی 1401)

قیمت بیت کوین (Bitcoin)، توانسته بار دیگر از مرز 17000 دلار عبور کند.

در زمان انتشار این مقاله، ارز دیجیتال بلواتر (bellwether) با قیمت 17،204 دلار در صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp) در حال معامله است.

بیت کوین نسبت به پایین ترین سطح خود در سال 2023 یعنی 16،496 دلار، بیش از 4 درصد افزایش یافته است. افزایش قیمت اخیر در بحبوحه تشدید بحران ارزهای دیجیتال است که با جنجال های اخیر گروه ارز دیجیتال بری سیلبرت (Barry Silbert) تشدید شده است.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین بیس چیست؟ آشنایی با شبکه لایه 2 Coinbase

گزارش شده است که این گروه مشهور توسط مقامات ایالات متحده تحت بررسی است. به نظر می رسد که نقل و انتقالات داخلی گروه DCG مرکز اصلی این تحقیقات است. این امر می تواند شک بزرگی به بازار ارزهای دیجیتال وارد کند. در حال حاضر، مقامات هنوز علیه گروه مشهور سیلبرت کیفرخواستی ارائه نکرده اند.

طبق گزارش U.Today، گروه سیلبرت اخیراً با کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی جمینای (Gemini)، اختلاف شدیدی داشته است، و کامرون وینکلووس، این گروه را به مشارکت در «تاکتیک‌های گمراه کننده» در رابطه با بدهی 900 میلیون دلاری جنسیس (Genesis)، یکی از زیرمجموعه‌های گروه DCG، به مشتریان جمینای متهم کرده است.

سیلبرت این اتهامات را کم اهمیت جلوه داده است، اما هنوز ابهامات زیادی در مورد گروه DCG وجود دارد.

گروه DCG اخیرا واحد مدیریت ثروت خود را متوقف کرده است.

در همین حال، مارک کوبان، میلیاردر مشهور اخیراً پیش بینی کرده که ممکن است یک رسوایی دیگر در ارزهای دیجیتال، این صنعت را شوکه کند.

 

ترجمه شده در مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده لیست قیمت ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین