/ اخبار ارز دیجیتال / سازمان غیردولتی بیت کوین آرژانتین آموزش کریپتو را به مدارس می برد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سازمان غیردولتی بیت کوین آرژانتین آموزش کریپتو را به مدارس می برد

سازمان غیردولتی بیت کوین آرژانتین آموزش کریپتو را به مدارس می برد

بیت کوین آرژانتین (Bitcoin Argentina)، یک سازمان غیردولتی که به ترویج و گسترش بیت کوین و ارز دیجیتال در این کشور اختصاص دارد، قصد دارد آموزش بیت کوین را به دبیرستان ها ببرد. این پروژه که اسکولز اند بیت کوین (Schools and Bitcoin) نام دارد، به دانش آموزان دبیرستانی در مورد بیت کوین (BTC) و تفاوت های بین این سیستم جایگزین پول و ساختار سنتی مالی فیات آموزش می دهد.

بیت کوین آرژانتین به دنبال آموزش دانش آموزان دبیرستانی

بر اساس اعداد منتشر شده توسط چینالیسیc، آرژانتین یکی از کشورهایی است که نرخ پذیرش کریپتوی بالایی دارد. برخی از شهروندان این کشور به دلیل تورم که قدرت خرید را کاهش می دهد، به سمت ارزهای دیجیتال و بیت کوین روی آورده اند. به همین دلیل است که بیت کوین آرژانتین، یک سازمان غیردولتی که به گسترش اکوسیستم بیت کوین در این کشور اختصاص دارد، تصمیم گرفته یک پروژه آموزشی راه اندازی کند که به دانش آموزان دبیرستانی در مورد بیت کوین آموزش دهد.

هدف این پروژه آموزش به دانش‌آموزان دبیرستانی درباره این سیستم مالی جایگزین جدید است.

به گفته جیمنا والون (Jimena Vallone) از بیت کوین آرژانتین، این اقدام ادامه پروژه آزمایشی قبلی است که در آن دانشجویان آرژانتینی اشتیاق و علاقه زیادی به یادگیری در مورد بیت کوین نشان دادند. او توضیح داد:

میل به نوآوری، دانستن آنچه در خصوص بیت کوین و بلاکچین (blockchain) در حال رخ دادن است، آموزش و یادگیری وجود دارد. همه اینها نقطه ای بود برای شروع پروژه که با 40 مدرسه آغاز می شود اما ما امیدواریم در آینده تعداد بیشتری داشته باشیم.

یک پروژه نیاز محور

اسکولز اند بیت کوین با هدف حضور بیش از 4000 دانش آموز دبیرستانی برای هر یک از مناطقی که این کلاس ها برگزار می شود، آموزش خود را شروع می کند. والون در این باره اظهار داشت:

محتوای مورد استفاده متفاوت خواهد بود و با هر مدرسه تغییر می کند. آرژانتین کشوری متنوع است، بنابراین لازم است در هنگام معرفی مطالب در مورد هر زمینه فکر کرد.

با این حال، هسته اصلی آموزش یکسان خواهد بود و به دانش آموزان در مورد ویژگی های شفاف، باز، فراگیر، قابل ردیابی و امن بیت کوین آموزش داده می شود. گزارش شده است که اولین آموزش در لاتام (Latam)، جایی که کشورهایی مانند برزیل و ونزوئلا نیز در بخش ارزهای دیجیتال فعال هستند، می باشد.

با توجه به قرارداد بازسازی بدهی که بین آرژانتین و صندوق بین‌المللی پول امضا شده که به دولت پیشنهاد می‌ کرد از استفاده از رمزارز در این کشور جلوگیری کند، تصویب پروژه آموزشی مسئله قابل توجهی است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان