/ اخبار اکسچنج ها / شرکت بایننس با وجود بحران بازار خوب عمل میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

شرکت بایننس با وجود بحران بازار خوب عمل میکند

شرکت بایننس به عنوان یک کاتالیزور عمل میکند و به افزایش پذیرش ارزهای دیجتیال سرعت میبخشد.

شرکت بایننس با وجود بحران بازار خوب عمل میکند

بدون شک پذیرش ارزهای دیجیتال در قاره های مختلف در حال گسترش است، اما همچنان ارزهای فیات جایگاه حیاتی دارند. ممکن است چند سال دیگر طول بکشد تا کریپتو جای خود را در استفاده روزمره بازکند. شرکت های ارزدیجیتال مشهور مانند بایننس (Binance) به عنوان سازمان دهنده برای سرعت بخشیدن به این فرآیند عمل می کنند.

یکی از این روش‌ها، فروش کریپتو با کارت‌های اعتباری است. کاربران بایننس ویزا و مسترکارت می توانند رمز ارز خود را بلافاصله به کارت منتقل کنند و  از آن در هر مغازه یا خودپرداز استفاده کنند.

مدیر عامل بایننس:« تمام خودپرداز های جهان، خود پرداز رمزارز هستند.»

در این رابطه بخوانید‌ : الگوی سر و شانه ها چیست و چگونه میتوان آن را شناسایی کرد؟

شکوفایی بایننس

بازار کریپتو به طور کامل وارد دوره بحرانی شده است، شرکت‌های وابسته به آن هم در حال سقوط هستند. و شناسه های بازار بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) نیز با سقوط روبرو هستند. بیت کوین در محدوده 16 هزار دلار و اتریوم در خط قیمتی 1.2 هزار دلار قرار دارد.

از همین رو، بسیاری از صرافی های ارزدیجیتال نیز نیروی کار خود را کاهش می دهند تا مخارج خود را کمتر کنند. اما بایننس که یک شرکت مستقل است، نه تنها در صنعت کریپتو یا بلاک چین، بلکه در کل صنعت فناوری درحال استخدام مداوم است.

CZ اظهار داشت :«بایننس 5900 کارمند داشت، اما امروز بیش از 7400 کارمند داریم. ما قصد داریم تا پایان سال به 8000 یا بیشتر کارمند برسیم.»

فرایند استخدام در ماه ژوئن آغاز شد و برنامه ریزی شده تا برای رسیدن به این هدف ادامه یابد. این شرکت همچنین قصد دارد تبلیغات تلویزیونی را برای استخدام شروع کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین