/ اخبار ارز دیجیتال / پیوستن یکی از بنیانگذاران اکسچنج کوین بیس (Coinbase) به هیئت مدیره فایربلاکس (Fireblocks)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پیوستن یکی از بنیانگذاران اکسچنج کوین بیس (Coinbase) به هیئت مدیره فایربلاکس (Fireblocks)

پیوستن یکی از بنیانگذاران اکسچنج کوین بیس (Coinbase) به هیئت مدیره فایربلاکس (Fireblocks)

پلتفرم امنیت دارایی های دیجیتال فایربلاکس (Fireblocks) اعلام کرد که پس از دور تامین مالی اخیر ، فرد ارسام (Fred Ehrsam) را به هیئت مدیره خود اضافه خواهد کرد.

 

فایربلاکس با انتشار بیانیه ای در تاریخ 18 نوامبر گفت كه ارسام ، بنیانگذار اکسچنج ارز دیجیتال کوین بیس ، پس از دور تامین مالی 30 میلیون دلاری این شرکت برای توسعه فعالیت های جهانی ، به عنوان عضو هیئت مدیره به آن می پیوندد. ارسام در سال 2017 کوین بیس را ترک کرد و به شرکت سرمایه گذاری کریپتوی پارادایم (Paradigm) پیوست.

در این رابطه بخوانید‌ : اتریوم چیست و چگونه کار میکند؟

 

ارسام گفت: “فایربلاکس در میان هر کسب و کاری که به دنبال عرضه دارایی های دیجیتالی جدید یا موارد موجود است بسیار محبوب شده است.”

 

“رشد فوق العاده شبکه فایربلاکس و تیم آن در سال گذشته گواه خدمات مفیدی است که آنها به مشتریان شرکتی و نهادی خود ارائه می دهند.”

در سال جاری فایربلاکس شبکه امن انتقال دارایی خود را راه اندازی کرد و به موسسات امکان انتقال کارآمد دارایی ها به صورت درون زنجیره ای را داد. این پلتفرم همچنین اخیراً اعلام کرده است که از سال 2019 بیش از 150 میلیارد دلار دارایی را منتقل کرده است.

 

گفته می شود شرکت هایی از جمله ریوالت (Revolut) ، سلسیوس (Celsius) ، بلاکفای (BlockFi) ، پرایم تراست (PrimeTrust) ، جنسیس (Genesis) و نکسو (Nexo) خدمات جدید دارایی های دیجیتال را با استفاده از زیرساخت کیف پول کریپتوی فایربلاکس توسعه داده یا راه اندازی کرده اند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید