/ اخبار آلت کوین ها / پنج کوین برتر متاورس با بیشترین عرضه در گردش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پنج کوین برتر متاورس با بیشترین عرضه در گردش

پنج کوین برتر متاورس با بیشترین عرضه در گردش

سرمایه‌گذاران گاهی پروژه‌های ارز دیجیتال با عرضه بالا را ترجیح می‌دهند، زیرا قیمت واحد هر کوین کمتر است. کوین های متاورس در حال حاضر پرطرفدار هستند و در این مطلب پنج کوین برتر متاورس با بیشترین عرضه در گردش را بررسی می کنیم. هر پروژه زیر دارای عرضه در گردش بیش از 10 میلیارد و قیمت واحد زیر 0.1 دلار است.

توجه: فهرست زیر بر اساس عرضه در گردش از کمترین به بیشترین بررسی شده است.

1اینشور دیفای inSure DeFi (SURE) –با عرضه در گردش 26.79 میلیارد

در این رابطه بخوانید‌ : بازار ارزهای دیجیتال چگونه دستکاری میشود؟

2 مداکوین MedaCoin (MEDA) –با عرضه در گردش 49.2 میلیارد

3 ریدیو کاکا Radio Caca (RACA) –با عرضه در گردش 181.85 میلیارد

4 استارلینک Starlink (STARL) –با عرضه در گردش 9.9 تریلیون

5 یو اف او گیمینگ UFO (UFO) –  با عرضه در گردش 25.7 تریلیون

اینشور دیفای inSure DeFi (SURE) –با عرضه در گردش 26.79 میلیارد

اینشور دیفای خود را به عنوان اولین سیستم بیمه دیفای در جهان با قدرت استیکینگ توصیف می کند. می توان گفت یک بیمه برای سبد پورتفوی ارز دیجیتال محسوب می شود. اینشور دیفای به عنوان یک کوین متاورس طبقه بندی می شود و می تواند به پلتفرم های متاورس دیفای بیمه ارائه دهد.

اینشور دیفای شامل یک توکن چند زنجیره ای به نام شور (SURE) مبتنی بر زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس است و به عنوان ارز دیجیتال بومی روی پلتفرم عمل می کند.

اینشور طیف گسترده ای از پوشش ها را برای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد. برای مواردی تا 1000 دلار، کاربران می توانند بیمه ای را به قیمت 2500 شور خریداری کنند که در زمان نگارش این مطلب 24 دلار است. پوشش‌ها تا 140000 دلار برای 500000 شور بالا می‌روند که ارزش آن تقریباً 4800 دلار است.

در زمان نگارش این مطلب شور با قیمت 0.0096 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 1.5 میلیون دلار است. شور دارای ارزش بازار 253 میلیون دلاری با عرضه در گردش 26.79 میلیارد توکن است.

می‌توانید شور را در یونی سواپ ، پنکیک سواپ ، کوئیک سواپ و موارد دیگر خریداری کنید.

مداکوین MedaCoin (MEDA) –با عرضه در گردش 49.2 میلیارد

همچنین بخوانید : اکسی اینفینیتی چیست؟ و چگونه کار می‌کند؟

مداکوین تیم سازنده پروژه ای به نام مداباتز (Medabots) ، یک بازی استراتژیک (NFT) مبتنی بر بلاک چین است که قرار است در 25 دسامبر راه اندازی شود.

کاربران می‌توانند مداباتز را قبل از راه اندازی در پنکیک سواپ خریداری کنند. با ارزش بازار 28 میلیون دلاری، مداباتز در حال حاضر یک پروژه کاملا کم ارزش است.

هولدرها می توانند با استفاده از پلتفرمی مانند بنکر دوج (Banker Doge) که در حال حاضر سود سالانه 178 درصدی را ارائه می دهد، مدا را سهام گذاری کنند. اگر تصمیم به استفاده از بنکر دوج دارید، می‌توانید مدا را برای هر تعداد روز، با کارمزد برداشت زودهنگام 20 درصدی سهام گذاری کنید.

در زمان نگارش این مطلب مدا با قیمت 0.0005682 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 871 هزار دلار است. ارزش بازار آن 27 میلیون دلار و عرضه در گردش آن 49.2 میلیارد مداکوین است.

می توانید مدا را در پنکیک سواپ، (LBank)، یا (DODO BSC) خریداری کنید.

ریدیو کاکا Radio Caca (RACA) –  با عرضه در گردش 181.85 میلیارد

ریدیو کاکا منیجر انحصاری NFT می ماسک (Maye Musk) است. (RACA) توکن بومی متاورس جهانی است. متاورس جهانی (USM) یک دنیای سه بعدی است که در آن کاربران می‌توانند صاحب زمین‌ شوند، در املاک خود فروشگاه بسازند و بازی‌های مختلفی را انجام دهند یا بسازند.

ریدیو کاکا همچنین یک سازمان غیرمتمرکز (DAO) است که توسط افراد بومی اینترنت در سراسر جهان اداره می شود.

در زمان نگارش این مقاله، (RACA) با قیمت 0.002133 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 56 میلیون دلار است. ارزش بازار آن 387 میلیون دلار و عرضه در گردش آن 181.85 میلیارد دلار است.

می‌توانید (RACA) را در پولونیکس، (Gate.io)، پنکیک سواپ ، (MEXC) و موارد دیگر خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، پنکیک سواپ بهترین گزینه است زیرا هزینه های پایین و بدون محدودیت (GEO) را ارائه می دهد.

استارلینک Starlink (STARL) –با عرضه در گردش 9.9 تریلیون

استارلینک به دنبال ساخت اولین متاورس واقعا غیر متمرکز است و خود را به عنوان اولین پروژه مجازی غیرمتمرکز متعلق به جامعه توصیف می کند. (STARL) بر بستر اتریوم ساخته شده است و توکن حاکمیتی این اکوسیستم است.

استارلینک به کاربران امکان خرید، فروش و معامله اقلام مجازی مانند ماهواره ها، فضاپیماها و زمین ها را می دهد. کاربران در حال حاضر می توانند از طریق متامسک ثبت نام کنند و یک حساب کاربری در استارلینک به صورت رایگان ایجاد کنند. ارزان‌ترین اقلام برای استارلینک تقریباً 40000 دلار هزینه دارد که سرمایه‌گذاری قابل توجهی است.

همچنین می‌توانید توکن استارلینک را در چند اکسچنج از جمله اوککس ، (Gate.io)، یونی سواپ، شیباسواپ و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، توصیه می شود از یونی سواپ برای معاملات (STARL) استفاده کنید.

عرضه استارلینک (STARL) مجموعاً 10 تریلیون و عرضه در گردش آن 9.9 تریلیون است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار استارلینک 344 میلیون دلار است.

یو اف او گیمینگ UFO (UFO) – با عرضه در گردش 25.7 تریلیون

یو اف او گیمینگ یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز است که بر بستر اتریوم ساخته شده است. این تیم به دنبال ادغام بازی های سنتی با فناوری بلاک چین است.

یو اف او گیمینگ دارای توکن (UFO) است که ابزار مورد استفاده در (Dark Metaverse) یو اف او گیمینگ است. هر سیاره در بازی دارک متاورس شامل مجموعه ای منحصر به فرد از بازی ها می شود و به بازیکنان اجازه می دهد قطعات زمین را از طریق (NFT) خریداری کنند.

این فرآیند شبیه به نحوه راه اندازی دیسنترالند و سندباکس است، به جز اینکه سیاره های مختلف بازارهای زمین خود را در جهان های مجازی جداگانه ارائه می دهند.

در زمان نگارش این مقاله، (UFO) با قیمت 0.00002762 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 51 میلیون دلار است. 25.7 تریلیون توکن یو اف او با ارزش بازار 712 میلیون دلار وجود دارد.

می‌توانید یو اف او را در یونی سواپ، (Gate.io)، (MEXC)، (LBank)، (0x Protocol)، شیباسواپ و موارد دیگر خریداری کنید.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین