/ اخبار بیت کوین / موجودی بیت کوین کوین بیس به پایین ترین سطح از دسامبر 2017 رسیده است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

موجودی بیت کوین کوین بیس به پایین ترین سطح از دسامبر 2017 رسیده است

موجودی بیت کوین کوین بیس به پایین ترین سطح از دسامبر 2017 رسیده است

با آرام شدن روند صعودی قیمت بیت کوین (Bitcoin) ، آلت کوین ها از این فرصت برای صعود استفاده کرده اند و اتر (Ether) در جایگاه اول بر اساس عملکرد صعودی قرار دارد.

نمودار کندل 1 ساعته BTC/USD (بیت استمپ). منبع:  TradingView

داده ها نشان می دهد (BTC/USD) شب گذشته در بیت استمپ به کف 46،530 دلار رسید که پایین ترین قیمت از روز جمعه است.

 

با عدم دستیابی به سطح 50،000 دلار ، روند قیمت به طور قابل توجهی برخلاف شاخص های زنجیره ای و فاندامنتال ها پیش می رود.

 

ویلی وو تحلیلگر گفت به احتمال زیاد حمایتی قوی بیت کوین (Bitcoin) را در سطوح فعلی نگه می دارد. بیش از 1.65 میلیون بیت کوین (BTC) دارای قیمت بین 45،000 تا 50،000 دلار است.

 

وی روز چهارشنبه در توییتر گفت: “بیت کوین (Bitcoin) به منطقه دیگری با ثبات قیمت قابل توجه نزدیک می شود. شاخص های تکنیکال کوتاه مدت ضعیف هستند در حالی که سرمایه گذاران در حال انباشت هستند. همه عوامل منجر به فشار نوسانات می شود. عبور از 50000 دلار به احتمال یک مسیر سریع به 60000 دلار را به همراه دارد. ”

 

احتمال عبور از محدوده نزدیک 51000 دلار که مقاومت نهایی برای بیت کوین (Bitcoin) است ، در میان مدت به طور گسترده ای در حال افزایش است ، اما زمان دقیق آن همچنان مشخص نیست.

 

در این حین موجودی بیت کوین (Bitcoin) اکسچنج کوین بیس به 700000 بیت کوین (Bitcoin) رسید که پایین ترین سطح از دسامبر 2017 است و تقریبا 20 میلیارد دلار استیبل کوین در پلتفرم های معاملاتی متمرکز آماده تبدیل است.

 

گلسنود (Glassnode) در این باره اظهار داشت: “کوین بیس پس از دوره ای نرخ ورود متوسط بیت کوین (BTC) پس از سقوط ماه مه ، شاهد خروج مقادیر زیادی کوین بود.”

نمودار موجودی بیت کوین کوین بیس منبع:  Glassnode/Twitter

مایکل ون د پوپ (Michaël van de Poppe) تحلیلگر گفت بیت کوین (BTC) در حال تثبیت است و این موضوع منجر به صعود آلت کوین ها به رهبری اتریوم (Ethereum) می شود. ”

اتر (ETH/USD) یک شبه از 3500 دلار فراتر رفت که بالاترین قیمت آن در سه ماه گذشته در برابر دلار ایالات متحده و بیت کوین (BTC) بود. تسلط اتر (Ether) بر بازار کریپتوکارنسی نیز به 20.4 درصد افزایش یافت و تسلط بیت کوین (Bitcoin) در 44 درصد ثابت ماند.

نمودار کندل 1 روزه ETH/USD (بیت استمپ). منبع: TradingView

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)