/ اخبار اتریوم / مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس : قیمت اتر تا ماه مارس به 20000 دلار می رسد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس : قیمت اتر تا ماه مارس به 20000 دلار می رسد

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس : قیمت اتر تا ماه مارس به 20000 دلار می رسد

رائول پال، مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس در مصاحبه اخیرش در مورد اتریوم و دو مورد از رقبای سریعتر و ارزانتر آن (در حال حاضر) اظهار نظر کرد.

قبل از تأسیس سرویس تحقیقاتی اقتصاد کلان و استراتژی سرمایه گذاری Global Macro Investor (GMI) در سال 2005، پال به طور مشترک صندوق جهانی GLG را در لندن برای شرکت مدیریت دارایی جهانی (GLG Partners) که اکنون “Man GLG” نامیده می شود، مدیریت می کرد. قبل از آن، پال در گلدمن ساکس فعالیت داشت و تجارت فروش صندوق های پوشش ریسک اروپا در سهام و مشتقات سهام را مدیریت می کرد. در حال حاضر، او مدیرعامل کانال ویدیویی مالی و تجاری ریل ویژن (Real Vision) است که در سال 2014 یکی از بنیانگذاران آن بود.

نظرات پال در مورد بازار کریپتو در 30 نوامبر طی مصاحبه ای با میزبان کانال “InvestAnswers” در یوتیوب بیان شد.

پال با توجه به چشم انداز قیمت اتریوم گفت:” من هنوز فکر می کنم اتر امسال را نزدیک به 15000 دلار به پایان می رساند نه 10000 دلار. این پیش بینی طبق ماهیت آنچه در حال حاضر در حال وقوع است و الگوهای نمودار و افراد جدیدی که به این حوزه می آیند شکل گرفته است. در واقع این احتمال وجود دارد که اتریوم تا تابستان به 40000 دلار برسد. پیش بینی اصلی من این است که قیمت اتر حداکثر تا مارس 20000 دلار خواهد بود.”

وی در پاسخ به این سوال که آیا نگران رقبای اتریوم است یا خیر گفت :”من اهمیتی به این موضوع نمی دهم. البته، آنها تحت سلطه اتر بودند، مانند تسلط بیت کوین که به مرور زمان کاهش می یابد زیرا فناوری های جدیدی وارد این فضا می شود و مشکلات مختلفی را حل می کند و این کاملاً خوب است. تسلط اتر نیز به مرور زمان کاهش می یابد. تسلط سولانا در مقابل موارد دیگر نیز به مرور زمان کاهش می یابد زیرا این فضا در ساختاری در حال تغییر است. بنابراین من با آن مشکلی ندارم. من طرفدار مطلق اتر نیستم. من فکر می کنم اتر بهترین گزینه برای شرط بندی است و بهترین بازدهی را ارائه می دهد.”

از او پرسیده شد که اگر معتقد است تسلط اتریوم بر دیگر بلاک چین‌های لایه اول به مرور زمان کاهش می‌یابد، چرا روی اتر سرمایه‌گذاری می‌کند، پال پاسخ داد:”من فکر می کنم که سولانا در این چرخه عملکرد بهتری از اتر خواهد داشت و ترا نیز بهتر از اتر عمل خواهد کرد. بنابراین، چرا تمام پول خود را در این دو سرمایه گذاری نمی کنم؟ زیرا اطمینان کمتری به آنها دارم، زیرا اثرات شبکه کمتر مشخص است. بنابراین، باید سرمایه گذاری کوچکتری داشته باشم، اما فکر نمی‌کنم روند صعودی اتریوم متوقف شود. کل بازار طی 10 سال آینده 100 برابر رشد می کند. بنابراین می‌توانید روی گزینه های متعددی سرمایه گذاری کرده و همچنان درآمد کسب کنید.»

همچنین از پال پرسیده شد که اگر قرار باشد یک دارایی دیجیتال را به مدت هفت سال در اختیار داشته باشد، کدام گزینه خواهد بود. او پس از مکثی کوتاه پاسخ داد: «اتریوم».

در نهایت، وی در پاسخ به این سوال که قیمت سولانا تا چه حد می تواند بالا برود گفت که “این روند دقیقاً مشابه اتر در سال 2017 است”، به این معنی که سولانا در این چرخه به 2000 دلار می رسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)