/ اخبار بیت کوین / مدیر اجرایی اپلیکیشن ابرا (Abra) می گوید " من از سال 2015 به شدت نسبت به صعود قیمت بیت کوین (Bitcoin) خوشبین هستم "

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیر اجرایی اپلیکیشن ابرا (Abra) می گوید " من از سال 2015 به شدت نسبت به صعود قیمت بیت کوین (Bitcoin) خوشبین هستم "

مدیر اجرایی اپلیکیشن ابرا (Abra) می گوید ” من از سال 2015 به شدت نسبت به صعود قیمت بیت کوین (Bitcoin) خوشبین هستم “

عوامل بسیاری نشان می دهند که بیل بارهیدت (Bill Barhydt) اکنون بیش از هر زمان دیگری در پنج سال گذشته نسبت به افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) خوشبین است.

 

بنیانگذار و مدیرعامل یکی از شناخته شده ترین شرکت های بیت کوین (BTC) اظهار داشت که در پنج سال اخیر نسبت به صعود این کریپتوکارنسی خوشبین بوده است. بارهیدت مدیر اجرایی کیف پول دیجیتال و اپلیکیشن سرمایه گذاری ابرا (Abra) با انتشار رشته توییت هایی در تاریخ 6 اکتبر به تعداد زیادی شاخص اشاره کرده است که نشان دهنده احتمال افزایش قیمت بیت کوین (BTC) در آینده نزدیک هستند.

 

وی به طور خلاصه گفت: “من هرگز نسبت به پتانسیل بیت کوین (Bitcoin) برای افزایش شدید قیمت در کوتاه مدت (تایم فریم های کمتر از 18 ماه) به این شدت هیجان زده نبوده ام.”

 

بیت کوین (Bitcoin) پس از رسیدن به اوج قیمت 12500 دلاری ، هفته های گذشته را در یک الگوی تثبیت سپری کرد. در حالی که چشم اندازهای کوتاه مدت قیمت از نظر تحلیل گران ناخوشایند به نظر می رسند ، برخی می گویند که فاندامنتال های شبکه و روند طولانی مدت صعودی تر از همیشه هستند.

 

از نظر بارهیدت ، حتی حرکات فعلی قیمت نیز دلیلی برای خوش بینی است.

اظهارات مشابه دیگری نیز در سال جاری مشاهده شده است ، (Credible Crypto) نیز در ماه می خاطرنشان کرد بیت کوین (Bitcoin) از زمان رکورد قیمتی خود در سال 2017 در حال تثبیت است.

 

بارهیدت افزود ، این چشم انداز برای آزمایش مجدد رکورد 20،000 دلاری بود تا به سطح بالاتری دست یابد.

 

وی گفت : “بیت کوین (Bitcoin) پس از جهش به 25000 دلار احتمالاً به 50000 دلار و فراتر از آن خواهد رسید.”

نمودار یک ماهه  BTC / USD . منبع:  Coin360

 

رکورد های قیمت بیت کوین (Bitcoin)

جدا از قیمت ، بارهیدت به جریان ورودی استیبل کوین تتر Tether (USDT) که ارزش بازار آن هم اکنون 15 میلیارد دلار است نیز اشاره کرد.

 

حمایت از سوی شرکت های بزرگ و حتی تایید اخیر رسانه های دولتی چین خوشبینی او را تشدید می کنند. طبق گزارش کوین تلگراف ، ماه گذشته نشریات مختلفی از این کریپتوکارنسی به عنوان بهترین سرمایه گذاری در سال 2020 نام بردند.

 

وی در پایان گفت که شرایط بیش از هر زمان دیگری در مسیر صعودی قرار دارد ، که آخرین بار قبل از آغاز روند صعودی سال 2017 مشاهده شده بود.

وی در توییت بعدی خود هشدار داد که بیت کوین (Bitcoin) همچنان می تواند به 5000 دلار کاهش یابد و هرگز به 100000 دلار نرسد.

 

پیش بینی های صعودی قیمت به دلیل ادامه همبستگی بیت کوین (Bitcoin) با بازارهای سنتی ، به ویژه شاخص هایی مانند (S&P 500) و طلا ، در این ماه فروکش کرد.

 

خبر اخیر ابتلای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده به ویروس کرونا موجب تایید این همبستگی شد ، بیت کوین (Bitcoin) از سطح پایین تر از 11،000 دلار به 10،390 دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مطلب ، قیمت بیت کوین (Bitcoin) حدود 10،600 دلار است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)