/ فین تک های ارزهای دیجیتال / زب پی (Zebpay) در حال راه اندازی بازار توکن های غیر قابل تعویض در هند است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

زب پی (Zebpay) در حال راه اندازی بازار توکن های غیر قابل تعویض در هند است

زب پی (Zebpay) در حال راه اندازی بازار توکن های غیر قابل تعویض در هند است

اکسچنج ارز دیجیتال زب پی (Zebpay) در صدد ایجاد یک اکوسیستم برای طرفداران توکن های کلکسیونی دیجیتال در هند است.

 

این اکسچنج ، که ادعا می کند بیش از 3 میلیون کاربر در هند دارد ، اکنون در حال کشف فرصت های گسترده تری در بازار کریپتو ، مانند فعالیت در بازار توکن های کلکسیونی دیجیتال است.

 

زب پی با راه اندازی بازار جدید خود به نام دزل (Dazzle) تصمیم گرفته است که فعالیت خود را به فضای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) گسترش دهد.  (NFT) ها دارایی های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) منحصر به فرد اما قابل معامله ای هستند که می توانند برای انواع کالاهای مجازی و واقعی مورد استفاده قرار گیرند.

 

این توکن ها از این جهت که می توانند فراداده منحصر به فردی داشته باشند و از نظر کمیاب بودن متفاوت باشند با کریپتوکارنسی ها تفاوت دارند. آنها به طور فزاینده ای در بازارهای توکنیزیشن از جمله بازی های ویدیویی ، هنرهای دیجیتال و ورزش های فانتزی محبوبیت بیشتری کسب می کنند.

 

یکی از نمایندگان زب پی به کوین تلگراف گفت که این اکسچنج به دنبال ترویج تعامل بلاکچین (blockchain) فراتر از کریپتوکارنسی ها در میان 5 میلیون سرمایه گذار فعال کریپتو در هند است. این اکسچنج معتقد است (NFT) ها می توانند  در بخش هایی مانند بازار هنرهای دیجیتال ،به هنرمندان هندی فرصت های جدیدی برای محافظت از حق چاپ دیجیتال و کسب درآمد از کارشان ارائه دهند. وی همچنین خاطرنشان کرد که بازار جهانی (NFT) اکنون دارای ارزش 100 میلیون دلاری و در حال رشد است که آن را به یک بخش امیدوار کننده تبدیل کرده است.

 

در حال حاضر ، این بازار با (NFT) بومی زب پی به نام دزل (Dazzle) در حال راه اندازی است. نماینده زب پی گفت که این اکسچنج قصد دارد از طریق برنامه های مختلف توکن ها را به اعضا توزیع کند:

 

“ما با عرضه توکن های پاداش که هیچ هزینه عضویت یا کارمزد معامله ای ندارند شروع خواهیم کرد: تعدادی برای وفادارترین و فعال ترین اعضا ، تعدادی به صورت رندوم و تعدادی از طریق مسابقات سرگرم کننده. احتمالاً هرگز آنها را نخواهیم فروخت. ما می خواهیم بذر اکوسیستم را بکاریم و به اعضای خود اجازه دهیم آن را رشد دهند. اگر آنها می خواهند (NFT) های خود را معامله کنند ، امکان معامله نیز برایشان وجود دارد. ”

همانطور که گزارش شده است ، طیف گسترده ای از باشگاه های برتر فوتبال تا فرمول 1 توکن های دیجیتال کلکسیونی ، حراج های (NFT) و سایر اکوسیستم های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) را به عنوان ابزاری کارآمد برای درآمدزایی از طریق تعامل طرفداران و ساخت بازارها برای پدیده ها و روندهای آنلاین به رسمیت می شناسند.

 

توسعه دهندگان بلاکچین (blockchain) مانند ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) مدت هاست که این برنامه های متنوع را به عنوان راهی بالقوه برای جذب فناوری در بازارهای متنوع تر ، فراتر از خرده فروشی و تجارت حرفه ای دارایی های دیجیتال ، معرفی می کنند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)