/ اخبار آلت کوین ها / خزانه دار سابق آمریکا به هیئت مدیره ریپل پیوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه

خزانه دار سابق آمریکا به هیئت مدیره ریپل پیوست

خزانه دار سابق آمریکا به هیئت مدیره ریپل پیوست

روزا ریوس (Rosa Gumataotao Rios) ، چهل و سومین خزانه دار ایالات متحده ، به هیئت مدیره ریپل پیوست.

 

طبق اطلاعیه ریپل ، ریوس که از سال 2009 تا 2016 به عنوان خزانه دار ایالات متحده در دولت باراک اوباما خدمت می کرد ، جدیدترین عضو این شرکت خواهد بود. مدیر عامل ریپل ، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) ، به تجربه ریوس در بخشهای دولتی و خصوصی و همچنین موفقیت وی در تصمیم شرکت برای همکاری با وی اشاره کرد.

 

ریوس گفت: “ریپل یکی از بهترین نمونه ها در استفاده از کریپتوکارنسی به نحوی اساسی و قانونی برای تسهیل پرداخت ها در سطح جهانی است. بلاکچین (Blockchain) و کریپتو زیربنای سیستم های مالی جهانی آینده ما خواهند بود.”

 

به نظر می رسد نام ریوس بیشتر از ارزهای دیجیتال با ارزهای فیات مرتبط است و تمام اسکناس های ایالات متحده که در زمان خزانه داری وی چاپ شده اند امضای او را دارند. ریوس جایگزین یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) ، مدیرعامل غول مالی ژاپن اس بی ای (SBI Group) شده است که پس از دو سال هیئت مدیره ریپل را ترک کرد و آدام تریدمن (Adam Traidman) مدیر عامل (SBI Ripple Asia) جایگزین او شده بود.

 

ریپل همچنین اعلام كرد كریستینا كمپل (Kristina Campbell) ، كه قبلاً در زمینه پلتفرم پرداخت (PayNearMe) با شركت (GreenDot) همکاری می کرد نیز به عنوان مدیر ارشد مالی به این شرکت می پیوندد. کمپبل گفت که هدف او استفاده از فناوری کریپتو و بلاکچین (Blockchain ) برای “در دسترس قرار دادن سیستم مالی جهانی برای همه” است.

 

توکن (XRP) برای اولین بار موقعیت خود در بازار را به عنوان چهارمین ارز دیجیتال برتر به دوج کوین (DOGE) از دست داد. ریپل (XRP) در ماه آوریل پس از پشت سر گذاشتن پولکادات (DOT) و بایننس کوین (BNB) و همچنین نوسانات قیمت شدید ، جایگاه چهارم بازار را به دست آورده بود.

 

نوسانات ریپل (XRP) به اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل در دسامبر 2020 نسبت داده می شود. (SEC) ریپل را به عرضه اوراق بهادار دیجیتال ثبت نشده متهم کرده است. اگرچه این ادعاها در ابتدا بسیاری از اکسچنج ها را بر آن داشت تا معاملات ریپل (XRP) را متوقف کرده یا آن را از لیست خود حذف کنند ، از آن زمان برخی از این اکسچنج ها به دنبال کمپینی از سوی طرفداران ریپل مجددا معاملات این توکن را آغاز کردند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)