/ اخبار اتریوم / تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم قبل از حرکت چشمگیر احتمالی در نقطه ای بحرانی

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم قبل از حرکت چشمگیر احتمالی در نقطه ای بحرانی

تحلیل قیمت اتریوم: اتریوم قبل از حرکت چشمگیر احتمالی در نقطه ای بحرانی

روز شنبه، خریداران برای بالا بردن قیمت اتریوم (ETH) به بالای 4000 دلار تلاش کردند که موفق نبود و قیمت به زیر 4 هزار دلار رسید. اکنون تردیدهایی در خصوص آینده کوتاه مدت اتریوم وجود دارد.

محدوده کلیدی حمایت: 3700 دلار

محدوده کلیدی مقاومت: 4000 ، 4435 دلار و سقف قیمت تاریخی 4868 دلار

اتریوم در تلاش است که به روند نزولی خود پایان دهد و در بالای حمایت خود در 3700 دلار قرار بگیرد اما در هفته گذشته نشانه های نزولی بسیاری وجود داشت (و نشان داد که تقاضا در سطوح پایین تر وجود دارد).

اتریوم روز گذشته تلاش کرد تا از مقاومت 4000 دلاری عبور کند، اما ناموفق بود و از این سطح کاهش یافت. اقدامات اخیر قیمت نشان دهنده اشتیاق برای بازگشت به بالای 4000 دلار است که سطحی کلیدی برای اتریوم محسوب می شود.

نمودار جفت ارز اتریوم در برابر دلار (ETH/USD). منبع: TradingView

اندیکاتور های تکنیکال

اندیکاتور حجم معاملات: حجم ثابت مانده است. این ممکن است آرامش قبل از طوفان باشد و ممکن است نشان دهنده یک حرکت بزرگ قیمت (به هر دو طرف) باشد.

شاخص قدرت نسبی (RSI): شاخص قدرت نسبی روزانه ثابت است، اما هفته گذشته توانست به پایین ترین سطح خود برسد. با این حال، برای یک حرکت قابل توجه از منطقه تثبیت فعلی، مومنتوم صعودی وجود ندارد.

مکدی (MACD): مکدی روزانه در حال صعودی شدن است و هیستوگرام های آن در حال تشکیل کف های قیمتی بالاتر می باشند. اگر این وضعیت تا هفته آینده حفظ شود، مکدی ممکن است در حالت صعودی قرار بگیرد. اگر اتریوم دوباره توسط مقاومت کلیدی 4000 دلاری به شدت ریزش کند، این صعود می تواند به تعویق بیفتد.

نمودار جفت ارز اتریوم در برابر دلار. منبع: TradingView

در حال حاضر نه خریداران و نه فروشندگان دست بالا را ندارند، بنابراین اتریوم درست بالای 3700 دلار به یک تعادل رسیده است.

پیش بینی کوتاه مدت قیمت اتریوم

به نظر می رسد که اتریوم در یک نقطه مبهم یا در یک نقطه بحرانی قرار دارد. اقدامات فعلی قیمت احتمالا منجر به انفجار حجم معاملاتی خواهد شد زیرا اتریوم از سطح حمایت یا مقاومت فعلی جدا می شود. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، انتظار داشته باشید که اتریوم را فقط در محدوده 4000 دلار ببینید.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)