/ اخبار اکسچنج ها / برنامه بلند پروازانه سوشی سواپ (Sushiswap) برای سال 2021

زمان مطالعه : 5 دقیقه

برنامه بلند پروازانه سوشی سواپ (Sushiswap) برای سال 2021

برنامه بلند پروازانه سوشی سواپ (Sushiswap) برای سال 2021

پس از یک سقوط و صعود ناگهانی در سال 2020 که طی آن سوشی سواپ در دو بازه مختلف تبدیل به بزرگترین اکسچنج غیرمتمرکز (DEX) بر اساس میزان نقدینگی شد ، این پلتفرم امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) یک برنامه جاه طلبانه برای سال 2021 منتشر کرده است.

 

توسعه و تحولات کلیدی پیش رو شامل برخی از پیچیده ترین و پیشرفته ترین ویژگی های موجود در فضای دیفای ، از جمله (DEX) میان زنجیره ای (cross-chain) است که توسط (Rune) و (Moonbeam) فعال خواهد شد ، در زنجیره پولکادات (Polkadot) راه اندازی خواهد شد و ساختار نظارتی کاملا غیرمتمرکزی را تا پایان سال 2021 ارائه خواهد داد.

 

در این پست همچنین به روزرسانی هایی در مورد پروژه های اعلام شده قبلی ، از جمله راه اندازی نسخه 2 پروژه (Mirin) و تاریخ تعیین شده اواسط ژانویه برای راه اندازی (BentoBox) ، یک محصول وام دهی در آینده ارائه شده است.

 

همچنین نکاتی در مورد احتمال تغییر نام تجاری در آینده نیز وجود داشت. سوشی سواپ با توجه به تنوع و تعداد محصولات ارائه شده در حال حاضر و محصولات در حال توسعه اش ، در سال 2021 به دامنه جدیدی منتقل می شود تا بهتر نشان دهد که دیگر بازارساز اتوماتیک (AMM) نیست.

 

پروژه ای که ناظران را بیشتر از هر چیزی هیجان زده می کند شامل یک ادغام پیشنهادی با (ArcherDAO) است. آرچر برای تولید بلاک های بیشتر با ماینرهای اتریوم (Ethereum) کار می کند و با این ادغام قادر به کاهش فرانت رانینگ (frontrunning) ماینرها که همچنین تحت عنوان ارزش قابل استخراج ماینرها (MEV) شناخته می شود خواهد بود.

 

سایر برنامه ها شامل پشتیبانی از استیبل کوین های الگوریتمی (FRAX) و (DSD) و همچنین (BAO) است.

 

در این پست همچنین گفته شد که سوشی سواپ “همگام با اکوسیستم بزرگتر یرن (Yearn) ” حرکت خواهد کرد و دانش صفر (zero knowledge) احتمالاً راه حل منتخب خواهد بود.

 

این لیست طولانی شامل پروژه های تقریباً شش ماهه است. با این حال ، در اوایل هفته ، توسعه دهنده اصلی سوشی سواپ ، 0xMaki طی مصاحبه ای با کوین تلگراف به ارائه انگیزه مناسب به جامعه سوشی سواپ برای ادامه این روند رشد اشاره کرد:

 

“من می خواهم به انگیزه دادن مردم ادامه دهم تا آنها را وادار کنم که به دائو (DAO) بپیوندند. به توسعه دهندگان بیشتری پاداش دهید تا بتوانند آنچه را دوست دارند بسازند. افراد بیشتری را با دیفای و ابزارهای مالی جدید آشنا کنید.همه در سال 2021 برنده خواهند شد. ”

در زمان نگارش این مطلب ، قیمت توکن سوشی سواپ (Sushi) حدود 10 درصد افزایش یافته و به 4.64 دلار رسیده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)