/ اخبار بیت کوین / با قرمز شدن بازار کریپتو، بیت کوین دوباره به زیر 50 هزار دلار کاهش یافت

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

با قرمز شدن بازار کریپتو، بیت کوین دوباره به زیر 50 هزار دلار کاهش یافت

با قرمز شدن بازار کریپتو، بیت کوین دوباره به زیر 50 هزار دلار کاهش یافت

روز گذشته بیت کوین (BTC) پس از شکستن مقاومت کلیدی ، نتوانست بالای 51 هزار دلار تثبیت شود. این ارز دیجیتال امروز بار دیگر به زیر 50 هزار دلار افت کرد و در حال حاضر با افت 4 درصدی نسبت به ماه گذشته، با قیمت 49،344 دلار معامله می شود.

این ارز دیجیتال، از زمانی که در ماه اکتبر به بالاترین قیمت خود در نزدیکی 69 هزار دلار رسید، یک مرحله نزولی را تجربه کرده است. علیرغم اینکه کارشناسان بازار سه ماهه پایانی پر حادثه ای را پیش بینی می کنند، بیت کوین مانند چند آلت کوین دیگر از آن زمان در حال تثبیت بوده است. بسیاری از تحلیلگران تا پایان سال 2021 قیمت 6 رقمی را برای بیت کوین پیش بینی کرده اند. با این حال، با ورود به هفته آخر سال، بیت کوین به غیر از چند جهش صعودی، نشانه های کمی از افزایش قیمت را نشان داده است.

به استثنای چند آلت کوین، بیت کوین و بقیه ارزهای بازار کریپتو روند نزولی دارند. اتریوم (ETH) نیز به زیر حمایت 4،000 دلاری افت کرد و در حال حاضر با قیمت 3،945 دلار، معامله می شود. در میان 5 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، بایننس کوین (BNB) تنها آلتکوینی بود که رشد قیمت را تجربه کرد. بایننس کوین در حال حاضر با 1% افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 550 دلار معامله می شود. با این حال، اگر بازار کریپتو اصلاح شود، بایننس کوین نمی‌تواند برای مدت طولانی روند صعودی خود را حفظ کند.

آیا بیت کوین در سال 2022 دوباره صعودی می‌شود؟

با مقایسه بازار صعودی فعلی با بازار قبلی، الگوهای قیمتی کاملا از نظر همبستگی های اولیه متمایز بوده اند. بیت کوین در اواخر دسامبر 2017 به سقف های تاریخی جدید دست یافت و بیشترین سود خود را در چند هفته آخر سال به دست آوَرد. این در حالی بود که، آلت کوین ها پس از صعود بیت کوین، افزایش یافتند. طی مقایسه آن با چرخه صعودی 2021، بازار کریپتو ثبات بیشتر و حرکت قیمتی قابل توجهی را نشان داده است به طوری که، حتی اصلاحات بازار تا 50 درصد نیز بسیاری از سرمایه گذاران را نترسانده است.

کارشناسان بازار پیشبینی میکنند که روند صعودی بیت کوین تا سال 2022 ادامه یابد و همچنین معتقدند که ما در یک دوره فوق العاده هستیم که در آن شتاب قیمت فعلی بیشتر از سال قبل، از روند صعودی پیروی می کند و روند صعودی واقعی در سال 2022 آغاز می شود. بیت کوین در حال حاضر در یک محدوده شبه صعودی قرار دارد. تحلیل احساسات بازار یک جریان ثابت را نشان می دهد، درنتیجه احساسات بازار هنوز قرمز نشده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)