/ اخبار اکسچنج ها / بایننس به دنبال جذب صندوق های مدیریت مالی جهانی برای سرمایه گذاری در این اکسچنج است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بایننس به دنبال جذب صندوق های مدیریت مالی جهانی برای سرمایه گذاری در این اکسچنج است

بایننس به دنبال جذب صندوق های مدیریت مالی جهانی برای سرمایه گذاری در این اکسچنج است

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) مدیر عامل بایننس (Binance) بزرگترین سهامدار بایننس می باشد که در اوایل سال 2021 سرمایه خالص آن 8 میلیارد دلار برآورد شده است.

بایننس، بزرگ‌ ترین اکسچنج ارز دیجیتال در جهان، در حال مذاکره با صندوق‌های مدیریت مالی جهانی مستقل برای فروش سهام این شرکت است.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس در مصاحبه ای با فایننشال تایمز (Financial Times) گفت: علاوه بر برنامه ریزی برای تامین مالی بایننس یو اس (Binance.US) که پلتفرم تجاری بایننس در ایالات متحده می باشد، این اکسچنج اکنون به دنبال جذب صندوق های مدیریت مالی جهانی برای بهبود روابط با قانونگذاران است.

به گفته ژائو، جذب سرمایه پیش رو با هدف بهبود روابط آن با بسیاری از دولت‌ ها انجام می‌ شود، زیرا در سال جاری قانونگذاران مالی متعددی در سرتاسر جهان بایننس را سرکوب کرده‌اند.

مدیر عامل این شرکت خاطرنشان کرد: این موضوع ممکن است ما را به کشورهای خاصی نیز مرتبط کند که می خواهیم کمی مراقب آن ها باشیم.

به گفته ژائو، از آنجایی که بایننس در حال حاضر در مرحله مقدماتی مذاکرات است، هنوز زود است که نام صندوق های مالی که در این سرمایه گذاری دخیل هستند را فاش کنیم.

ژائو که بزرگترین سهامدار بایننس است، یکی از ثروتمندترین مردان جهان در صنعت ارزهای دیجیتال است و مجموع دارایی خالص آن تا ژانویه 2021 حدود 8 میلیارد دلار برآورد شده است.

به گفته مدیرعامل بایننس، حجم معاملات روزانه بایننس از 10 تا 30 میلیارد دلار در دوسال گذشته به 170 میلیارد دلار در نوامبر 2021 رسید. بایننس یو اس، پلتفرم تجاری آمریکایی که جدا از اکسچنج جهانی بایننس فعالیت می‌کند، در نظر دارد تا اوایل سال 2022 چند صد میلیون دلار جذب کند.

قانونگذاران جهانی امسال به طور فزاینده‌ ای اکسچنج بایننس را مورد بررسی قرار داده‌ اند و حداقل ده‌ دولت از جمله کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا، ایتالیا، کانادا، ژاپن، سنگاپور، آلمان و … هشدارهایی علیه این شرکت منتشر کرده‌ اند.

بایننس برای بهبود روابط خود با قانونگذاران جهانی اقداماتی انجام داده است، برخی از خدمات خود را در برخی کشورها متوقف کرده و مدیران ارشد مالی سنتی را استخدام کرده است.

ژائو گفته است که نگران فعالیت غیرقانونی در پلتفرم بایننس نیست، زیرا این شرکت در سیاست ها و اقدامات مرتبط با احراز هویت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) احتمالا بهتر از بانک ها عمل می کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)