/ اخبار ارز دیجیتال / بانک ایتالیایی (Banca Generali) خدمات ارز دیجیتال خود را سال آینده راه اندازی خواهد کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بانک ایتالیایی (Banca Generali) خدمات ارز دیجیتال خود را سال آینده راه اندازی خواهد کرد

بانک ایتالیایی (Banca Generali) خدمات ارز دیجیتال خود را سال آینده راه اندازی خواهد کرد

بانک خصوصی ایتالیایی (Banca Generali) ، در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات ارز دیجیتال در سال 2021 است. طبق اعلامیه 15 دسامبر این بانک با کوینو (Conio) یک شرکت فین تک که راه حل هایی برای مدیریت دارایی های دیجیتال به موسسات مالی سنتی ارائه می دهد ، مشارکت تجاری را آغاز کرده است.

 

سخنگوی (Banca Generali) به کوین تلگراف گفت که این بانک قصد ندارد در آینده نزدیک اکسچنج کریپتوکارنسی خود را راه اندازی کند ، بلکه “خدمات خود را با کیف پول کوینو” ارائه می دهد.

 

بانک (Banca Generali) همچنین در طیف وسیعی از خدمات دیجیتال که به مشتریان خود ارائه می دهد ، با کوینو شریک خواهد شد تا از رشد این شرکت و توزیع محصولات آن حمایت کند. به این ترتیب ، این بانک در افزایش سرمایه سهام 14 میلیون دلاری کوینو مشارکت خواهد داشت.

 

شرکت کوینو در سال 2015 تأسیس شد و ادعا می کند اولین کیف پول بیت کوین (BTC) در ایتالیا را عرضه کرده است. این شرکت یک فناوری انحصاری را توسعه داده است که موسساتی مانند بانک ها را هدف قرار می دهد. در گذشته ، کوینو با پلتفرم های فین تک بزرگ بانکی مانند (Hype) و (Nexi Open Banking) همکاری کرده است.

 

بانک (Banca Generali) تنها بانک ایتالیایی نیست که قصد دارد خدمات ارز دیجیتال خود را در سال 2020 عرضه کند. در مارس 2020 ، (Banco Sella) ایتالیا نیز خدمات معاملات بیت کوین (Bitcoin) خود را راه اندازی کرد ، که به مشتریان امکان خرید ، فروش و نگهداری بیت کوین (Bitcoin) را از طریق پلتفرم (Hype) خود می دهد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)