/ اخبار اتریوم / بازی مبتنی بر اتریوم (Ethereum) در صدد بهبود تجربه کاربری با استفاده از راه حل مقیاس گذاری ماتیک (Matic)

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بازی مبتنی بر اتریوم (Ethereum) در صدد بهبود تجربه کاربری با استفاده از راه حل مقیاس گذاری ماتیک (Matic)

بازی مبتنی بر اتریوم (Ethereum) در صدد بهبود تجربه کاربری با استفاده از راه حل مقیاس گذاری ماتیک (Matic)

شرکت (TSB Games) ، سازنده بازی واقعیت مجازی (VR) سندباکس (Sandbox) ، اعلام کرده است از راه حل مقیاس گذاری لایه 2 ماتیک (Matic) استفاده می کند.

 

طبق اطلاعیه ای که در تاریخ 19 مارس منتشر شد ، ماتیك به برنامه غیر متمرکز (DApp) اجازه می دهد تا تراکنش ها را سریع تر انجام دهد و تجربه كاربری بهتری را ایجاد كند. همچنین این مشارکت به منظور تسهیل انجام تراکنش های غیرمتمرکز بر روی این پلتفرم است.

در این رابطه بخوانید‌ : کیف پول آرجنت (Argent) چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

 

به عنوان بخشی از این همکاری ، ماتیک همچنین در دور دوم پیش فروش (LAND) مجازی سندباکس (Sandobox) که توسط توکن های غیر قابل تعویض (NFT) ارائه شده است ، شرکت کرده است. لندی که توسط (Matic) خریداری شده است در راستای معرفی این پروژه به (NFT) ها و (DApp) ها استفاده می شود. در این اطلاعیه آمده است:

 

“این فرصتی خواهد بود تا جوامع ما با جنبه های مختلف پروژه خود آشنا شوند و در (LAND) اختصاصی خود با هم همکاری کنند.”

 

کوین تلگراف برای توضیحات بیشتر سعی در ایجاد ارتباط با ماتیک (Matic) و سندباکس (Sandbox) داشته است و در صورت دریافت اطلاعات جدید این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

 

دنیاهای مجازی در سرزمین بلاکچین (blockchain)

سندباکس (Sandbox) آخرین نمونه پروژه (VR) مبتنی بر بلاکچین (blockchain) است که به کاربران خود اجازه می دهد یک قسمت محدود از زمین مجازی را خریداری کنند. همانطور که کوین تلگراف در تجزیه و تحلیل اخیر پروژه های مشابه گزارش داده است ، کاربران (VR world Decentraland) مبتنی بر اتریوم (Ethereum) بیش از 1 میلیون دلار در زمین دیجیتال هزینه کرده اند.

 

سندباکس (Sandbox) اخیراً سومین رویداد پیش فروش زمین مجازی خود را پس از آنکه بازی موبایل آن بیش از 40 میلیون بار بارگیری شده است اعلام کرد. این بازی همچنین مورد توجه یکی از شرکت های قدیمی و کهنه کار صنعت بازی ، (Square Enix) که به انتشار فرنچایز محبوب (Final Fantasy) معروف است ، واقع شده است. این غول بازی های ویدئویی 2 میلیون دلار در این پروژه سرمایه گذاری کرده است.

همچنین بخوانید : اندیکاتور MACD چیست؟ و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین