/ اخبار NFT / فروش 1010 توکن NFT توسط یک نهنگ در 48 ساعت

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

فروش 1010 توکن NFT توسط یک نهنگ در 48 ساعت

بر اساس داده‌های نانسن، نهنگ توکن (NFT) جفری هوانگ 1010 توکن در ازای مجموع 11680 اتر به ارزش 18.6 میلیون دلار در فاصله 48 ساعت به فروش رساند.

فروش 1010 توکن NFT توسط یک نهنگ در 48 ساعت

با توجه به اینکه بازار Blur برای دومین ایردراپ آماده شده است، اندرو تورمن (Andrew Thurman) از نانسن (Nansen) این نظریه را مطرح کرد که این فروش بزرگ NFT می‌تواند یک بازی برای به دست آوردن جوایز توکن BLUR و همچنین کسب مقداری سود باشد.

بر اساس داده‌های نانسن، نهنگ توکن (NFT) جفری هوانگ 1010 توکن در ازای مجموع 11680 اتر به ارزش 18.6 میلیون دلار در فاصله 48 ساعت به فروش رساند.

اندرو تورمن، تکنسین تقویت روان‌سنجی نانسن در 25 فوریه، به فعالیت معاملاتی در دو روز گذشته اشاره کرد و افزود این”احتمالاً بزرگترین فروش NFT تا کنون است.”

در این رابطه بخوانید‌ : معامله مارجین چیست؟(margin trading)

این رویداد فروش عمده شامل 90 توکن بورد ایپ یات کلاب  (BAYC)، 191 (MAYC) توکن موتانت ایپ یات کلاب و 308 توکن ادردید Otherdeed بود.

گفته می شود این نهنگ Machi (Machi) بلافاصله پس از فروش، 991 NFT را بازخرید کرد که می تواند یک بازی برای کسب سود یا انجام “یک تجارت شستشوی بزرگ برای ایجاد سودهای هنگفت ایردراپ Blur یا دستکاری بازار باشد.

طبق گزارش‌ها، Machi یکی از بزرگترین دریافت‌کننده‌های ایردراپ توکن BLUR از بازار جدید NFT Blur است که اخیرا ازً OpenSea از نظر حجم معاملاتNFT پیشی گرفته است.

در 14 فوریه، این پروژه شروع به ارائه اولین دور ایردراپ‌های خود بسته به سطح تعامل کاربر با پلتفرم و فعالیت معاملاتی NFT مبتنی بر اتریوم کرد.

در 17 فوریه، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intel گزارش داد که Machi 1.8 میلیون توکن BLUR دریافت کرده است و همه آن را به مبلغ 1.3 میلیون دلار نقد کرده است.

به این ترتیب، Machi می‌تواند با افزایش فعالیت معاملاتی NFT به دنبال کسب توکن‌های جدید BLUR در دور بعدی باشد، در حالی که سایر نهنگ‌ها نیز ممکن است به دنبال انجام همین کار باشند.

بر اساس داده های NFT Price Floor، طبق قیمت های کف مجموعه های برتری که Machi در ابتدا فروخته بود، BAYC، MAYC و Otherdeed NFT شاهد کاهش 7.77، 9.2 درصدی و 8.16 درصدی در 24 ساعت گذشته بوده اند.

بر اساس گزارش CoinGecko، در زمان نگارش این خبر، BLUR در سطح 0.79 دلار است و قیمت آن طی هفت روز گذشته 17.7 درصد کاهش یافته است.

در 22 فوریه، تیم Blur توییت کرد که این پروژه به زودی توکن‌هایی به ارزش 300 میلیون دلار را در دور دوم یا «فصل دوم» ایردراپ خواهد کرد.

 

 

همچنین بخوانید : حمله خسوف در بلاکچین چیست؟(Eclipse Attack)

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش دوج کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید