/ اخبار بیت کوین / (SYNQA) ، شرکت مادر (OMG Network) هشتاد میلیون دلار در مرحله سوم سرمایه گذاری جمع آوری کرد

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

(SYNQA) ، شرکت مادر (OMG Network) هشتاد میلیون دلار در مرحله سوم سرمایه گذاری جمع آوری کرد

(SYNQA) ، شرکت مادر (OMG Network) هشتاد میلیون دلار در مرحله سوم سرمایه گذاری جمع آوری کرد

به گفته شرکت تایلندی (SYNQA) ، این شرکت از سرمایه 80 میلیون دلاری برای گسترش فعالیت در جوامع بدون پول نقد در آسیا استفاده می کند.

 

شرکت (SYNQA) ، مالک شرکت (OMG Network) که قبلاً با عنوان (Omise Holdings) شناخته می شد ، 80 میلیون دلار در دور تامین مالی برای سرمایه گذاری های جدید در جوامع پرداخت غیرنقدی جمع آوری کرده است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال چیست؟ و چه تفاوت هایی با ارزهای فیات دارد؟

 

در اطلاعیه ای که در تاریخ 22 ژوئن منتشر شد ، شرکت فین تک تایلندی ، (SYNQA) اظهار داشت که 80 میلیون دلار در دور سوم تامین مالی به سرپرستی شرکت تابعه (Siam Commercial Bank) به نام (SCB 10X) و گروه سرمایه گذاری آسیایی (SPARX) جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران دیگر شامل شرکت خدمات مالی تویوتا (Toyota Financial Services Corporation) ، بانک سومیتومو میتسویی (Sumitomo Mitsui Banking Corporation) ، شرکت سرمایه گذاری(SMBC Venture Capital)  و شرکت بیمه (Aioi Nissay Dowa Insurance Corporation) بودند.

 

براساس اطلاعیه مطبوعاتی (SYNQA) که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است ، این شرکت از این سرمایه گذاری برای گسترش راه حل های غیرنقدی در سراسر آسیا استفاده خواهد کرد. این شرکت ، از ارز دیجیتال به عنوان یک راه حل در میان راه حل های بسیار نام برد.

 

“با وجود فاصله گذاری اجتماعی ، زیرساخت های فین تک مانند درگاه های پرداخت ، ابزار اصلی در انجام تراکنش های مالی روزانه به روشی سریع ، ایمن و راحت هستند.”

 

یکی از نمایندگان (SYNQA) به کوین تلگراف گفت: “محصولات و فاکتورهای زیادی وجود دارد که می توانند به این جوامع کمک کنند.” “شرکت های تابعه ما در حال توسعه فناوری های جدید و بهبود یافته و زیرساخت های مالی برای بهبود تجربیات مشتری در زمینه سیستم های انتقال ارزش یکپارچه هستند که می توانند در یک جامعه بدون پول نقد نیز استفاده شوند.”

 

پیشرفت های کیف پول تویوتا  (Toyota Wallet)

علاوه بر تلاش برای بهبود پرداخت های غیرنقدی ، (SYNQA) حمایت خود را از تولید کننده ژاپنی تویوتا ، اعلام کرد که در ماه نوامبر سال 2019 یک برنامه کیف پول غیرنقدی را راه اندازی کرده است. در زمان نگارش ، هیچ پشتیبانی کریپتویی برای کیف پول تویوتا در دسترس نیست.

همچنین بخوانید : اهرم معاملاتی (Leverage) چیست و چه تفاوتی با مارجین دارد؟

 

این نماینده به کوین تلگراف گفت: “شرکت تابعه جدید برای تأمین تقاضای بازار و برای حمایت از شرکت ها در زمینه تحول دیجیتالی تاسیس شد.” “این تیم برای توسعه محصولات تحول دیجیتالی فین تک با فرآیند (end-to-end) مانند کیف پول تویوتا با شرکت ها همکاری می کند.”

 

نوسانات (OMG)

کوین تلگراف در ماه می گزارش داد كه روز اول معاملات OmiseGo (OMG) مبتنی بر اتریوم (Ethereum) ، 41مین کریپتوکارنسی بر اساس ارزش بازار ، با هزینه پرمیوم قابل توجه در اکسچنج هایی از جمله کوین بیس (Coinbase) انجام شد. این فعالیت منجر به افزایش 200 درصدی قیمت و سپس سقوط فوری شد.

 

قیمت توکن (OMG) در زمان نگارش مطلب ، 1.53 دلار است که با اوج تاریخی آن ، 25 دلار در ژانویه 2018 بسیار فاصله دارد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین