/ عمومی / به روزرسانی سیاست های گوگل برای تبلیغات تراست های کریپتو در آمریکا

7 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

به روزرسانی سیاست های گوگل برای تبلیغات تراست های کریپتو در آمریکا

گوگل در این گزارش گفت: "ما از همه شرکت ها انتظار داریم که قوانین مناطق مورد نظرشان را رعایت کنند. این خط‌مشی در سطح جهانی برای همه حساب‌هایی که این محصولات را تبلیغ می‌کنند اعمال خواهد شد."

به روزرسانی سیاست های گوگل برای تبلیغات تراست های کریپتو در آمریکا

شرکت گوگل از ماه ژانویه اجازه تبلیغات برای تراست های کریپتوی مستقر در ایالات متحده را می دهد. پیش بینی می شود در همان ماه ETF های بیت کوین BTC تایید شوند.

غول فناوری گوگل سیاست تبلیغاتی مرتبط با ارزهای دیجیتال خود را به روزرسانی کرده است و از پایان ژانویه، تبلیغات مربوط به صندوق های تراست کریپتو در آمریکا مجاز خواهد بود.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین در ایالات متحده در همان ماه تأیید شوند.

در این رابطه بخوانید‌ : روش جایگزینی با کارمزد (RBF) چیست؟

گوگل در گزارش جدید خود در 6 دسامبر اعلام کرد که سیاست های تبلیغاتی مربوط به ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط با آن در 29 ژانویه 2024 به‌روزرسانی می‌شود.

تراست‌های ارزهای دیجیتال محصولات مالی هستند که استخرهای بزرگ ارز دیجیتال دارند و به سرمایه‌گذاران امکان معامله سهام این صندوق ها را مانند ETFها می دهند.

گوگل در این گزارش گفت: “ما از همه شرکت ها انتظار داریم که قوانین مناطق مورد نظرشان را رعایت کنند. این خط‌مشی در سطح جهانی برای همه حساب‌هایی که این محصولات را تبلیغ می‌کنند اعمال خواهد شد.”

شرکت های مختلف برای اجرای تبلیغات باید دارای گواهینامه گوگل باشند. این گواهی نشان می دهد شرکت مورد نظر مجوز لازم را از مقامات محلی مربوطه دریافت کرده و «محصولات، صفحات فرود وب سایت و آگهی‌های آن باید تمام الزامات قانونی کشور یا منطقه‌ای را که می‌خواهند برای آن گواهی دریافت کنند، برآورده کنند».

گزارش کامل تغییرات گوگل در رابطه با تبلیغات صتدوق های تراست ارز دیجیتال. منبع: گوگل

گزارش کامل تغییرات گوگل در رابطه با تبلیغات صتدوق های تراست ارز دیجیتال. منبع: گوگل

گوگل پیش از این اجازه تبلیغات برای برخی از ارزهای دیجیتال و محصولات مرتبط را داده است، اما تبلیغات پلت‌فرم‌های شرط بندی مبتنی بر رمزارز یا توکن های غیرمثلی (NFT)، عرضه اولیه کوین، پروتکل‌های امور مالی غیرمتمرکز و سایت هایی که سیگنال‌های معاملاتی ارائه می‌دهند در آن مجاز نیست.

این تغییر سیاست زمانی انجام می‌شود که تحلیلگران بلومبرگ 90 درصد احتمال می دهند ETFهای اسپات بیت‌کوین در ایالات متحده تا 10 ژانویه 2024 تایید شوند و این امکان وجود دارد که چندین درخواست به طور همزمان تأیید شوند.

13 متقاضی ETF بیت کوین وجود دارد و جزئیات خاصی در مورد فرآیند تایید آنها منتشر نشده است. بسیاری از شرکت ها از جمله بلک راک BlackRock، گری اسکیل Grayscale و فیدلیتی Fidelity اخیراً با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ملاقات کرده اند تا درباره “جزئیات فنی کلیدی” در مورد پرونده ETF خود صحبت کنند.

بیت کوین در 90 روز گذشته نزدیک به 74 درصد رشد کرده است و برخی از تحلیلگران انتظار دارند که در سال 2024 به رکورد جدیدی برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین