/ اخبار NFT / NFT های لیگ فوتبال استرالیا در کمتر از 12 ساعت فروخته شد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

NFT های لیگ فوتبال استرالیا در کمتر از 12 ساعت فروخته شد

اولین نسخه محدود توکن‌های غیرمثلی منتشر شده توسط لیگ فوتبال استرالیا در کمتر از ۱۲ ساعت فروحته شد.

NFT های لیگ فوتبال استرالیا در کمتر از 12 ساعت فروخته شد

اولین نسخه محدود توکن‌های غیرمثلی NFT منتشر شده از لیگ فوتبال استرالیا (AFL) روز چهارشنبه تقاضای زیادی داشت و در کمتر از 12 ساعت فروخته شد.

این لیگ فوتبال “Ripper Skipper 2022” را در 17 آگوست از طریق برنامه AFL Mint خود منتشر کرد. و امکان خرید یکی از 3800 مجموعه ای که برای این بازی در نظر گرفته شده را در اختیار شرکت کنندگان قرار داد. هر مجموعه 34.39 USDC قیمت دارد و پیش‌بینی می‌شود که به بیش از 130000 دلار افزایش یابد. NFT های «Ripper Skipper 2022» شامل 78 تصویر از رویدادهای برجسته فصل 2021 است.

هر مجموعه از سه “لحظه” در سه قسمت منحصربه فرد مجزا، ایده آل و لوکس تشکیل شده است. به هر کسی که در انتشار اولیه محتوای دیجیتالی با نسخه محدود مشارکت داشته باشد 10 درصد شانس دریافت یک توپ جنسیس AFL Mint، ارائه می‌شود. پس از اتمام محصولات اولیه در عرض چند ساعت، عموم مردم می توانند در 24 آگوست خریداری کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : دنک شاردینگ (Danksharding) و پروتو دنک شاردینگ (proto-danksharding) چیست؟

برنامه هایی برای متاورس

AFL Mint برنامه‌ دارد تا با ارائه بلیط‌ها و امکان ملاقات با بازیکنان در Metaverse این ایده را وسعت دهد. NFT ها گواهی های دیجیتال ذخیره شده در بلاک چین هستند که مالکیت یک آیتم دیجیتال یا فیزیکی، مانند یک اثر هنری را اثبات می کنند. به گفته کایلی راجرز، مدیر کل اجرایی مشتریان و بازرگانی در AFL، آنها به دنبال بهبود تجربیات طرفداران، از طریق فناوری هستند.

ما از طریق نام تجاری AFL Mint خود، لحظات هیجان‌انگیز جدید مسابقات مردان و زنان ارائه میدهیم و همچنین از پیشکسوتان و سایر محصولات منتشر شده که تجربه‌ی منحصر به فردی را برای طرفداران به ارمغان می‌آورند قدردانی میکنیم.»

لیگ فوتبال استرالیا در ماه آوریل هنگامی که بازار NFT خود را به نام AFL Mint رونمایی کرد، از روابط پنج ساله خود با Be Media شرکت تابعه Animoca Brands، خبر داد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین