/ عمومی / 15 نفر از افراد تاثیر گذار در صنعت کریپتو در لیست سی فرد مشهور زیر سی سال مجله فوربز قرار گرفتند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

15 نفر از افراد تاثیر گذار در صنعت کریپتو در لیست سی فرد مشهور زیر سی سال مجله فوربز قرار گرفتند

15 نفر از افراد تاثیر گذار در صنعت کریپتو در لیست سی فرد مشهور زیر سی سال مجله فوربز قرار گرفتند

فوربc در آخرین فهرست 30 فرد تاثیر گذار زیر 30 سال (30 30Under ) خود، 15 نفر از افراد شناخته شده در صنعت ارزهای دیجیتال را معرفی کرده است. آلکس آتاالله (Alex Atallah)، بنیانگذار اوپن سی (OpenSea)، کارولین الیسون (Alamada) و سام ترابوکو (Sam Trabucco)، از مدیر عاملان شرکت تحقیقاتی آلامدا (Alamada)، در این لیست قرار دارند.

فوربز در سال 2022، پانزده نفر از رهبران جوان کسب و کار ارزهای دیجیتال را در این لیست معرفی کرده است.

این فهرست بر خلاف نام گمراه کننده آن، در واقع شامل 600 فرد 30 ساله از مجموع 20 دسته متفاوت از جمله امور مالی، بازی و موسیقی است. افراد برجسته در این فهرست در سال گذشته شامل موسس اکسچنج اف تی ایکس (FTX) و تحقیقات آلامدا به نام سام بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried)، و برایان توبرگن (Brian Tubergen)، یکی از بنیانگذاران توکن و اکسچنج کوین لیست (CoinList) در ایالات متحده می باشند.

در آخرین فهرست منتشر شده در 1 دسامبر، فوربز اعلام کرد که آخرین گروه زیر 30 سال در مجموع سرمایه ای بیش از 1 میلیارد دلار جمع آوری کرده اند.

این نشریه از حدود 15 نفر از افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در فهرست خود نام برد که از جمله آن‌ ها می‌ توان به کارولین الیسون و سم ترابوکو از مدیر عاملان شرکت تحقیقاتی آلامدا، الکس آتاالله بنیان‌ گذار اوپن سی و املی یانگ (Emily Yang) بنیانگذار پلیزر دائو (PleasrDAO) اشاره کرد.

رهبران ارزهای دیجیتال در این لیست بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده اند، افراد فعال در حوزه امور مالی مانند کلینتون بمبری (Clinton Bembry)، بنیانگذار پلتفرم معاملاتی اسلینگ شات (Slingshot)، تگان کلاین (Tegan Kline)، بنیانگذار پروتکل نمایه سازی داده های بلاکچین به نام (Edge & Node)، و رونیل رامبرگ (Roneil Rumburg)، بنیانگذار سرویس استریم مبتنی بر بلاکچین به نام آدیوس (Audius) در این لیست حضور دارند.

خارج از بخش امور مالی، پلیزر دائو که توسط یانگ ایجاد شده به دلیل کارش در جمع آوری مجموعه‌ های چشمگیر هنری NFT مانند اولین خرید  اتریوم (ETH) ادوارد اسنودن به ارزش 10.1 میلیون دلار، در گروه هنری نیز قرار گرفت. مایکل ایپولیتو (Michael Ippolito) و جیسون یانوویتز (Jason Yanowitz)، بنیانگذاران بلاک ورکز (Blockworks) نیز به دلیل فعالیت در روزنامه‌ نگاری مرتبط با ارزهای دیجیتال، در گروه رسانه قرار گرفتند.

گروه ارزهای دیجیتال در این فهرست، نسبت به فهرست قبلی که 10 جوان تاثیرگذار فعال در حوزه ارزهای دیجیتال را در خود جای داده بود، 50 درصد افزایش یافته و این موضوع نشان‌ دهنده روند رو به رشد پذیرش کریپتو در رسانه‌ ها است. این رشد ممکن است تا حدی به دلیل افزایش تعداد کارآفرینان در حوزه رمزارز باشد که در 12 ماه گذشته در فهرست ثروتمند ترین چهره ها قرار گرفته اند.

در ماه گذشته، هفت بنیانگذار ارزهای دیجیتال در فهرست سالانه فایننشال استرالیا ریویو (Australian Financial Review) جزء ثروتمند ترین کارآفرینان با سن 40 سال و کمتر قرار گرفتند. فهرست ثروتمندترین میلیاردرهای فوربز از آوریل سال 2021 نیز شامل 13 فرد تاثیرگذار در حوزه ارزهای دیجیتال است که نشان دهنده افزایش 3 برابری نسبت به سال قبل است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)