/ اخبار بیت کوین / یکی از نامزدهای مجمع ویسکانسین مجدداً کمک های مالی برای کمپین انتخاباتی را به صورت بیت کوین (Bitcoin) می پذیرد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

یکی از نامزدهای مجمع ویسکانسین مجدداً کمک های مالی برای کمپین انتخاباتی را به صورت بیت کوین (Bitcoin) می پذیرد

یکی از نامزدهای مجمع ویسکانسین مجدداً کمک های مالی برای کمپین انتخاباتی را به صورت بیت کوین (Bitcoin) می پذیرد

یکی از نامزدهای مجمع ایالتی ویسکانسین اخیرا اظهار داشت : “کریپتوکارنسی پول است.”

 

این نامزد عضویت در مجمع ایالتی ویسکانسین با قبول کمک های مالی به صورت کریپتوکارنسی مانند بیت کوین (BTC) ، نهاد قانونگذاری این ایالت را به چالش می کشد.

 

فیل اندرسون (Phil Anderson) ، یک واسطه و بروکر املاک ، اکنون کمک های مالی به صورت کریپتوکارنسی را برای کمپین انتخاباتی خود می پذیرد. طبق بیانیه رسمی اندرسون ، ارائه کمک های مالی کریپتوکارنسی از طریق پلتفرم ارائه دهنده خدمات پرداخت کریپتوکارنسی بیت پی (BitPay) در دسترس است.

 

اندرسون گفت که مبارزات انتخاباتی وی علیرغم عدم اطمینان از مقررات (Wisconsin Ethics Commission) ، اهدای کمک مالی به صورت کریپتوکارنسی را می پذیرد.

 

در سال 2018 ، اندرسون کمک های بیت کوین (Bitcoin) را در مبارزات انتخاباتی خود برای فرمانداری ویسکانسین پذیرفت ، با وجود اینکه (WEC) این اقدام را “یک چالش جدی” برای انطباق با قوانین ایالتی دانست. به گفته این نامزد انتخابات ، (WEC) در مورد وضعیت حقوقی کمک های مالی ارزهای دیجیتال در این ایالت در سال 2018 تصمیمی نگرفت.

 

بدین ترتیب ، نامزد مجمع ویسکانسین با این استدلال که (WEC)  “از تفسیر صلاحیت قوانین خود امتناع ورزیده است” مجدداً این نهاد قانونگذاری را به چالش می کشد. اندرسون معتقد است که کریپتوکارنسی یک روش قانونی برای تامین مالی کمپین است زیرا “کریپتوکارنسی پول است”. این نامزد انتخاباتی قول داده است که “برای اعمال قوانین درست و دوستانه نسبت به کریپتوکارنسی ها در ایالت ویسکانسین تلاش کند.”

 

“من تسلیم ناآگاهی و بی کفایتی قانونگذاری دولتی نمی شوم. […] مردم در مورد چگونگی مشارکت خود حق انتخاب دارند و هدف من این است که به این انتخاب ها احترام بگذارم. اگر رقبای من یا کمیسیون اخلاقی علاقه مند هستند که مرا به چالش بکشند ، من آماده مبارزه هستم. ”

 

تعدادی از نامزدهای سیاسی برای دفاتر مختلف در ایالات متحده ارزهای دیجیتال را به عنوان کمک مالی برای کمپین های خود می پذیرند. اندرو ینگ (Andrew Yang) ، نامزد پیشین ریاست جمهوری ، در سال 2019 کمک های مالی به صورت بیت کوین (Bitcoin) را برای کمیته اقدامات سیاسی خود پذیرفت. در ماه آگوست ، تام امر (Tom Emmer) نماینده جمهوریخواهان نیز از طریق بیت پی (BitPay) پذیرش کمک های مالی به صورت ارز دیجیتال را برای کمپین انتخاباتی آغاز کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین