/ اخبار بیت کوین / تون ویز (Tone Vays) : پولبک بیت کوین(BTC) در راه است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تون ویز (Tone Vays) : پولبک بیت کوین(BTC) در راه است

تون ویز (Tone Vays) : پولبک بیت کوین(BTC) در راه است

معامله گر قدیمی ارزهای دیجیتال تون ویز(Tone Vays)، می گوید با توجه به رشد سریع بیت کوین(BTC) در نمودارهای روزانه و هفتگی، احتمال یک پولبک وجود دارد.

پس از انتشار اخبار تایید صندوق قابل معامله بیت کوین(ETF) و صعود قیمت ، ویز پیش بینی می کند بیت کوین(BTC) تا 19 اکتبر به سقف خود یعنی حدود 62.000 دلار برسد.

وی افزود ما دقیقا در مسیری که در چشم انداز روزانه مشاهده کردم هستیم، جایی که قیمت تقریبا به 62.000 دلار تا اواخر این هفته یا ابتدای هفته بعد می رسد. بنابراین ما 3 یا 4 روز دیگر وقت داریم. مخصوصا اگر حرکت صعودی ادامه یابد.

در این رابطه بخوانید‌ : تجمیع UTXO چیست و چگونه می تواند در کاهش کارمزد تراکنش بیت کوین به شما کمک کند؟

ویز در راستای فروش برای کسب سود قبل از هر گونه پولبک احتمالی گفت این بستگی به رسیدن بیت کوین(BTC) به اهداف خاصی دارد، باتوجه به این که چگونه طی چند هفته حدود 50 درصد رشد داشته است.

وی گفت احتمالا زمان مناسبی است که قبل از پولبک، سود خود را دریافت کنید چون قیمت خیلی سریع صعود کرده است. سه هفته پیش قیمت نصف سطح کنونی بود. ما به سرعت در حال صعود هستیم و یک پولبک رخ خواهد داد. اما در حال حاضر چارت هفتگی کاملا صعودی است و هنوز می توانید برای ورود اقدام کنید.

وی افزود با این صعود سریع، احتمال ریزش قوی تر است و احتمال پولبک به حدود 53.000 یا 54.000 دلار وجود دارد. وی همچنان به هدف قیمتی اخر سال خود امیدوار است.

وی خاطرنشان کرد وضضعیت بیت کوین(BTC) عالی به نظر می رسد، به نظر من احتمال ایجاد سقف دوقلو در محدوده 60.000 دلار در اوریل و پولبک تا محدوده 50.000 دلار وجود دارد و طبق پیش بینی های من در این شرایط بیت کوین(BTC) می تواند تا انتهای سال به هدف 100.000 دلاری خود برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید