/ اخبار بیت کوین / باشگاه بیسبال استرالیایی پرث هیت دستمزد بازیکنانش را با بیت کوین پرداخت می کند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

باشگاه بیسبال استرالیایی پرث هیت دستمزد بازیکنانش را با بیت کوین پرداخت می کند

باشگاه بیسبال استرالیایی پرث هیت دستمزد بازیکنانش را با بیت کوین پرداخت می کند

پرث هیت (Perth Heat) از شبکه لایتنینگ بیت کوین (BTC) برای پرداخت حقوق به بازیکنان و کارکنان خود استفاده خواهد کرد.

باشگاه بیسبال استرالیایی پرث هیت از همکاری با سیستم پرداخت بیت کوین به نام اوپن نود (OpenNode) برای پذیرش و انجام پرداخت با بیت کوین خبر داده است. این مشارکت به پرث هیت اجازه می دهد تا حقوق بازیکنان و کارکنانش را با بیت کوین پرداخت کند.

بر اساس این اطلاعیه، این باشگاه ورزشی حرفه ای از طریق شبکه لایتنینگ پرداخت ها را به بیت کوین ارسال و دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، مشارکت با اوپن نود به پرث هیت اجازه می‌ دهد تا پرداخت‌ های بیت‌ کوین را برای حمایت‌ های مالی، کالاها و سایر جریان‌ های درآمدی بپذیرد.

در این رابطه بخوانید‌ : زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز چیست؟ (DePIN)

پرث هیت با برداشتن یک گام فراتر، نام خود را به تیم بیسبال بیت کوین تغییر داده است.

این باشگاه همچنین کالاهای با برند بیت کوین را در وب سایت رسمی خود لیست کرده است. در این اطلاعیه که نشان دهنده تعهد بلندمدت به پذیرش بیت کوین است، آمده است:پرث هیت به عنوان بخشی از دنیای ورزشی، بیت کوین را در ترازنامه باشگاه خود نگه می دارد.

استیون نلکوسکی (Steven Nelkovski)، مدیر عامل پرث هیت معتقد است پذیرش ارزش‌ های اساسی پروتکل بیت‌ کوین به دیگران الهام می‌ دهد تا سیستم پولی ای را بپذیرند که برای رشد نیاز به ایجاد ارزش دارد. به گفته پاتریک اوسالیوان (Patrick O’Sullivan)، مدیر ارشد بیت کوین باشگاه:

این باشگاه در حال حاضر موقعیت اولیه خود را در بازار بیت کوین ایجاد کرده است تا به حفظ حقوق مالکیت دیجیتال خود در امن ترین شبکه مالی جهان کمک کند و به سرمایه گذاری مجدد در بیت کوین ادامه خواهد داد. پرث هیت این واقعیت را پذیرفته است که در آینده سیستم مالی و خزانه‌ شرکت‌ ها بر پایه بلاکچین (blockchain) بیت کوین خواهند بود.

The Land Down Under در سال جاری تلاش‌ های خود برای پذیرش قانونی کریپتو را افزایش داده است. در 20 اکتبر، یک کمیته سنای استرالیا خواستار بازنگری کامل قوانین و صدور مجوز برای حوزه کریپتو شد.

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا نیز دستورالعملی را منتشر کرد که به محصولات قابل معامله مبتنی بر بیت کوین و اتریوم (ETH) چراغ سبز نشان می دهد:

از اکتبر 2021، به نظر می رسد بیت کوین و اتریوم هر پنج فاکتور مشخص شده برای تعیین دارایی های اساسی مناسب برای ETP را برآورده می کنند. ما انتظار داریم که طیف دارایی‌ های محصولات کریپتوی غیرمالی که می‌ تواند این عوامل را برآورده کند، در طول زمان گسترش بیاید.

یک نظرسنجی که توسط Crypto.com انجام شد نشان داد شهروندان استرالیایی اشتیاق زیادی به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دارند. در یک نظر سنجی از بین 2020 استرالیایی بین 18 تا 59 سال، 26 درصد پاسخ دادند در نظر دارند ارز دیجیتال برای کریسمس هدیه بدهند یا هدایایی مرتبط با ارزهای دیجیتال بخرند.

به گفته کارل موهان (Karl Mohan) مدیر عامل Crypto.com، استرالیایی ها به وضوح بسیار مشتاق هستند که ارزهای دیجیتال را بپذیرند و از آن در پرداخت های روزمره خود استفاده کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : سوآپ کریپتو به کریپتو چیست؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید