/ اخبار اکسچنج ها / استپلز سنتر رسما به ورزشگاه کریپتو دات کام تبدیل شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

استپلز سنتر رسما به ورزشگاه کریپتو دات کام تبدیل شد

استپلز سنتر رسما به ورزشگاه کریپتو دات کام تبدیل شد

استپلز سنتر (Staple Center) رسما نام خود را به کریپتو دات کام (Crypto.com) تغییر داد.

این اکسچنج کریپتو بیش از 700 میلیون دلار برای قرار دادن نام خود در این عرصه پرداخت کرد.استپلس سنتر از زمان افتتاحش در سال 1999 میزبان چندین ورزش و سرگرمی معروف بوده است.

روز کریسمس شروعی جدید برای لس آنجلس لیکرز است. آنها آماده هستند تا اولین بازی خود را در ورزشگاه جدید کریپتو دات کام انجام دهند. این ساختمان در روز کریسمس نام خود را به کریپتو دات کام تغییر می دهد. گفته می شود که این گرانترین قرارداد مالکیت نام در تاریخ ورزش است.

این در حالی است که این تیم در آخرین مسابقه روز جمعه در استپلز سنتر با نتیجه 138 بر 110 از سن آنتونیو اسپرز (San Antonio Spurs) شکست خورد.

از سوی دیگر، این پلتفرم و اکسچنج کریپتو بیش از 700 میلیون دلار پرداخت کرد تا نام خود را در عرصه‌ ای معرفی کند که از سال 1999 میزبان رویداد های ورزشی و سرگرمی معروف متعددی بوده است.

علاوه بر این، تابلوهای تبلیغاتی، علائم و جزئیات متعددی در این ورزشگاه اصلاح شده است تا نام استپلز سنتر را حذف کند. طی این رویداد نام یک اکسچنج ارز دیجیتال بر روی محلی که برای بیش از دو دهه مرکز بازی های بسکتبال بوده است.

علاوه بر این، لیکرز این موضوع را تصدیق کرد و با یک ویدیو قبل از بازی که در آن بهترین لحظات تیم در عرصه خود را نشان می داد، در روز جمعه این تغییر نام را  تحسین کرد. علاوه بر این، هواداران توسط تیم یک بلیت یادبود و یک تی شرت طلایی کپی از اولین پیراهن اهدا شده در طول پلی آف 2000 در این عرصه دریافت کردند.

در یک مراسم، ستاره‌های بازنشسته لیکرز به نام های بایرون اسکات (Byron Scott)، لوک والتون (Luke Walton)، رابرت هوری (Robert Horry)، متا سندیفورد آرتست (Metta Sandiford-Artest) و گری پیتون (Gary Payton) در اطراف یک نشان استیپلز با شش جایزه قهرمانی فرنچایز (اشتراکی) که در این ساختمان به دست آورده‌ اند، ایستادند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)