/ اخبار اتریوم / اتریوم نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری نشان می دهد؛ آیا بار دیگر در سال 2022 از بیت کوین پیشی می گیرد؟

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اتریوم نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری نشان می دهد؛ آیا بار دیگر در سال 2022 از بیت کوین پیشی می گیرد؟

اتریوم نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری نشان می دهد؛ آیا بار دیگر در سال 2022 از بیت کوین پیشی می گیرد؟

دومین ارز دیجیتال برتر جهان، اتریوم (ETH) در طول سال 2021 عملکرد بهتری داشته است و سال گذشته را با بازدهی 250 درصدی به پایان رساند. بار دیگر اتریوم توانست، با اختلاف زیادی از رقیب اصلی خود، بیت کوین (BTC)، پیشی بگیرد.

در حالی که بازار کریپتو در هفته گذشته در حال تثبیت بوده است، به نظر می رسد اتریوم بار دیگر قدرت خود را نسبت به بیت کوین نشان می دهد. تحلیلگر محبوب رمزارز، مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، بر اساس نمودارهای تکنیکال،می گوید:

اتریوم در این مرحله قدرت بیشتری نسبت به بیت کوین نشان می دهد و در نزدیک منطقه 3،500 دلار یک تست مجدد انجام می دهد که برای این اصلاح کافی است.

در این رابطه بخوانید‌ : آدرس مخفی چیست و چگونه کار می کند؟

تایید واضح = شکست بالای 4100 دلار.

بسیاری از تحلیلگران تا پایان سال 2021، قیمت 10 هزار دلار را برای اتریوم پیش بینی کرده بودند. اما این موضوع باعث نشده است که تحلیلگران درباره عملکرد اتریوم در سال 2022 خوش بین نباشند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که اتریوم همچنان می تواند به این نقطه عطف و حتی بیشتر، در سال جاری دست یابد. پوپ در ادامه با اشاره به موضع خوش بینانه خود درباره اتریوم، تاکید می کند که هدف باید برتری بر اتریوم باشد و نه بیت کوین.

کوین اولری روی اتریوم شرط بندی می کند

کوین اولیری (Kevin O’Leary) طی مصاحبه ای با مجله فوربز (Forbes) گفت که «کل صنعت کریپتو را به عنوان تیم های توسعه نرم افزار» در نظر میگیرد. بنابراین، او همچنان در مورد اتریوم بیشتر از بیت کوین خوش بین است. اولری خاطرنشان کرد:

«اتر بزرگترین دارایی من است، حتی بزرگتر از بیت کوین. زیرا بسیاری از خدمات مالی و تراکنش ها روی آن انجام می شود. حتی نرم‌افزار جدیدی مانند پالی گان (Polygon)  که تراکنش‌ها را تلفیق می‌کند و هزینه کلی را از نظر کارمزد اتریوم کاهش می‌دهد، در حال توسعه است.»

اتریوم امسال نیز به سمت ارتقای گسترده به پلتفرم بلاک چین اثبات سهام (PoS) پیش می رود. این موضوع به طور تصاعدی قابلیت های شبکه اتریوم را افزایش می دهد و آن را مقیاس پذیرتر و مقرون به صرفه تر از نظر هزینه های کارمزد می کند. مشاهده اینکه کدام یک از سایر رقبای لایه یک اتریوم پیشرفت می کنند، هیجان انگیز است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین