/ اخبار آلت کوین ها / افت 40 رمزارز برتر به استثنای توکن الگورند؛ بیت کوین زیر 50 هزار دلار

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افت 40 رمزارز برتر به استثنای توکن الگورند؛ بیت کوین زیر 50 هزار دلار

افت 40 رمزارز برتر به استثنای توکن الگورند؛ بیت کوین زیر 50 هزار دلار

درحالیکه بیت‌ کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB) و … یک بار دیگر ریزش کرده‌ اند، امروز الگورند (ALGO) تنها دارایی دیجیتال با عملکرد مثبت بین ارزهایی با ارزش بازاری چشمگیر بوده است.

بیت کوین نتوانست 50.000 دلار را پس بگیرد و اصلاحات قیمت در بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد. اکثر آلت‌ کوین‌ ها امروز عملکردی منفی داشته اند، اتریوم در آستانه ریزش به زیر 4000 دلار و سولانا (SOL)، ریپل (XRP)، پولکادات (DOT)، ترا (LUNA)، آوالانچ (AVAX) و … افت قابل‌ توجهی داشته اند.

شکست بیت کوین در عبور از 50.000 دلار

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

قیمت بیت کوین روزهای پیش از سقوط روند بهتری را سپری کرده است. در روز جمعه، این ارز دیجیتال پس از تلاش ناموفق دیگری برای غلبه بر مقاومت 59،000 دلاری، با قیمت حدود 58.000 دلار معامله شد.

سپس وضعیت بدتر شد و بیت کوین ابتدا به 51.000 دلار سقوط کرد و سپس ریزش دیگری آن را به پایین ترین سطح دو ماهه در 42000 دلار رساند.

همانطور که دیروز گزارش شد، پس از این سقوط عظیم 16.000 دلاری، قیمت این دارایی احیا شد و مجدد به 50.000 دلار نزدیک شد. مدتی در این سطح باقی ماند اما در نهایت نتوانست از آن عبور کند و ریزش کرد. در نتیجه، بیت کوین اکنون به حدود 48.000 دلار رسیده و ارزش بازاری آن به حدود 900 میلیارد دلار رسیده است.

جفت ارز بیت کوین به دلار (BTC/USD). منبع: TradingView

عملکرد مثبت الگورند

آلت کوین ها نیز صبح روز شنبه به شدت سقوط کردند و روز یکشنبه برای بهبود قیمت تلاش کردند. با این حال، امروز بیشتر آنها دوباره در محدوده منفی هستند.

دیروز اتریوم برای مدت کوتاهی از 4.300 دلار فراتر رفت سپس با افت 4.5 درصدی دیگری به حدود 4.000 دلار رسید.

بایننس کوین با سه درصد افت ، هم اکنون کمتر از 560 دلار است و بقیه آلت‌ کوین های بزرگ‌ از جمله سولانا منفی نه درصد، کاردانو منفی پنج و نیم درصد، ریپل منفی هفت درصد، پولکادات منفی هشت درصد، دوج کوین منفی شش درصد و شیبا اینو منفی شش و نیم درصد ریزش را تجربه کرده اند.

ترا، آوالانچ و کریپتو دات کام (CRO) ریزش های دو رقمی در یک روز را تجربه کردند. الگورند تنها آلت کوین با ارزش بازاری بزرگ است که امروز افزایش سه درصدی را تجربه کرد.

ریزش روزانه بیشتر در کادنا با منفی بیست و چهار درصد، ایمیوتبل اکس منفی بیست درصد، کوانت منفی هفده درصد، فانتوم منفی شانزده درصد، هارمونی منفی شانزده درصد، ثورچین منفی پانزده درصد، آی او تکس منفی پانزده درصد، هلیوم منفی پانزده درصد و … مشاهده می شود.

همچنین بخوانید : بیت کوین چیست؟ و چه تغییری در بازارهای مالی ایجاد کرد؟

ارزش بازار ارزهای دیجیتال از روز گذشته 120 میلیارد دلار و از جمعه 400 میلیارد دلار کاهش یافته و به 2.2 تریلیون دلار رسیده است.

نمای بازار ارزهای دیجیتال. منبع: Quantify Crypto

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

 

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید