آوه

(AAVE)AAVE
-4.80%

4,614,565

خرید و فروش آوه

آوه (AAVE) یک پروتکل مالی غیرمتمرکز است که به افراد اجازه می دهد تا با کریپتوکارنسی وام بدهند و وام بگیرند. در نیپوتو مارکت امکان خرید AAVE و فروش AAVE در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی AAVE در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارز های دیجیتال، برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی آوه

تاریخچه قیمت AAVE
کمترین قیمت امروز
4,550,209 تومان
بیشترین قیمت امروز
4,836,173 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
119,611,689 تومان

درباره ارز دیجیتال آوه بیشتر بدانید

آوه چگونه کار می‌کند؟

در اکوسیستم آوه، استخرهای وام‌دهی رکن اصلی به شمار می‌روند. در حقیقت همین استخرها هستند که امکان عرضه دارایی و وام‌گیری را فراهم می‌کنند. کاربران دارایی‌هایی را که می‌خواهند وام بدهند، در استخرهای Aave واریز می‌کنند و وام‌گیرندگان نیز با ارائه وثیقه، از این استخرها وام می‌گیرند. توکن‌های وام‌گرفته شده، قابلیت معامله را دارند. پروتکل Aave برای انجام این عملیات، اقدام به تولید دو نوع توکن کرده است: aToken: این توکن‌ها به وام‌دهندگان ارائه می‌شوند تا بتوانند سودهای واریزی خود را جمع‌آوری کنند؛ یعنی وام دهندگان در ازای واریز سرمایه به استخرها، aToken را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. توکن‌ AAVE: که رمزارز بومی‌ پروتکل آوه است، به دارندگانش مزایایی اعطا می‌کند. برای مثال، افرادی که رمزارز AAVE را وام می‌گیرند، کارمزدی از آنها کسر نمی‌شود. همچنین وام‌گیرندگانی که از توکن AAVE به عنوان وثیقه استفاده می‌کنند، از تخفیف در کارمزدهای خود بهره‌مند می‌شوند.

چطور می‌توان از آوه کسب درآمد کرد؟

پلتفرم Aave یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های وام‌دهی و وام‌گیری ارزهای دیجیتال در فضای دیفای است. این پلتفرم بر روی شبکه اتریوم ساخته شده و امکانات زیادی به کاربران ارائه می‌دهد. توکن‌های متفاوتی را می‌توان از طریق این پروتکل در قالب وام دریافت کرد. کاربران می‌توانند به آسانی از این وام‌ها (چه با وثیقه و چه بدون وثیقه) بهره‌مند شوند و یا در ازای تامین نقدینگی برای استخرهای وام‌، پاداش دریافت کنند.برای این منظور ابتدا باید مبلغی را برای وثیقه‌گذاری در کیف پول خود واریز کنید. سپس وارد سایت آوه شوید و با انتخاب استخر مورد نظرتان، وام را دریافت کنید.

آيا می‌توان رمزارز Aave را استخراج کرد؟

خیر. این ارز دیجیتال روی بستر اتریوم است و از استاندارد ERC۲۰ استفاده می‌کند. بنابراین امکان استخراج آن وجود ندارد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی آوه (AAVE)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
آوه/تومان
AAVE/IRT
4,614,565تومان-4.80٪ 119,611,689 تومان
آوه/تتر
AAVE/USDT
83.52تتر-1.46٪ 2,411.73 تتر

سوالات متداول آوه

آخرین اخبار آوه

در حال بارگذاری...