وضعیت بیت کوین (Bitcoin) مشابه روند صعود هالوینگ های گذشته است و احتمال دستیابی به قیمت 41000 دلاری در سال 2020 وجود دارد

همانطور که پلن بی (PlanB) به سرمایه گذاران می گوید: “باید در خصوص روند صعودی صبور باشید” .عملکرد قیمت در مدل سهام به جریان در مسیر صعودی خود باقی مانده است.

 

بیت کوین (BTC) دقیقا در محدوده ای بین دو هالوینگ بلاک قبلی قرار دارد که قیمت آن را به سطح بالاتری سوق می دهد.

 

پلن بی ، خالق مدل های قیمتی سهام به جریان (S2F) بیت کوین (BTC) ، در توئیتی در تاریخ 2 سپتامبر ، به سرمایه گذاران گفت در خصوص روند افزایش قیمت ، “صبور” باشند.

 

قیمت بیت کوین (Bitcoin) چهار ماه پس از هالوینگ در مسیر صعودی باقی مانده است

علیرغم اینکه روز چهارشنبه قیمت به حمایت 11000 دلاری نزدیک شد ، بیت کوین (Bitcoin) از زمان آخرین رویداد هالوینگ در ماه می ، دقیقاً مطابق انتظار در تایم فریم های ماهانه عمل کرده است.

 

این ارز دیجیتال در مسیر عبور از سطح 12000 دلاری و تبدیل آن به سطح حمایت موفق نبوده است ، اما پیشرفت در نمودار ماهانه کاملاً واضح است.

 

پلن بی اظهار داشت: “یادآوری: هنوز زود است ، فقط 4 ماه از هالوینگ بیت کوین (Bitcoin) در سال 2020 گذشته است و قیمت در بین مسیرهای هالوینگ 2012 و 2016 قرار دارد.”

 

نمودار مقایسه ای قیمت نشان می دهد که بیت کوین (Bitcoin) در سال 2020 به سطوحی دست می یابد که بین سال های 2012 و 2016 ایجاد شده است.

 

بدین ترتیب ، (BTC / USD) در محدوده ای قرار دارد که احتمال افزایش ناگهانی قیمت وجود دارد. طبق داده های مدل (S2F) ، هدف قیمتی در چرخه هالوینگ کنونی که در سال 2024 پایان می یابد باید 288،000 دلار باشد.

مقایسه قیمت بیت کوین پس از هالوینگ. منبع: پلن بی / توییتر

 

هدف قیمتی 41،000 دلار تا پایان سال

طی آخر هفته ، نمودار دیگری چشم انداز صعودی بیشتری را برای بیت کوین (Bitcoin) پیش بینی کرد.

 

منبع تجزیه و تحلیل (Ecoinometrics) با توجه به هالوینگ ماه می به عنوان نقطه شروع ، برای پایان سال جاری قیمت 41000 دلاری را پیش بینی کرد.

 

این شرکت در توییتر خود گفت: “روند قیمت قدرتمند و پایدار به نظر می رسد.”

پیش بینی قیمت بیت کوین بعد از هالوینگ سال 2020. منبع:  Ecoinometrics / Twitter

 

اهداف قیمتی با استفاده از رشد متوسط قیمت پس از هالوینگ های قبلی بیت کوین (Bitcoin) تعیین شده است.

 

در همین حین ، تغییرات کوتاه مدت در احساسات شبکه ، تغییری در چشم انداز بلند مدت ایجاد نکرده است. داده های (CryptoQuant) نشان می دهد ، این امر شامل افزایش جریان خروجی از استخرهای ماینینگ است که نشانگر فعالیت فروش در این هفته می باشد.

 

استخر ماینینگ چینی پولین (Poolin) خروج 490 بیت کوین (BTC) را ثبت کرده است که اوج فعالیت را نشان می دهد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *